Telewizor do 2300

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Na poczatku grudnia musze kupic telewizor , planuje wydac niewiecej jak 2300zl.Za cholerci sie na tym nie znam bo zadko kiedy mam chec i czas na ogladanie tv.Znalazlem kilka interesujacych(przynajmniej tak mi sie wydaje).
Prosiłbym o jakies porady czy tez sugestie odnosnie telewizora.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10579
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Czy będziesz korzystał z funkcji "smart", internetu. Zależy Ci na 3d a może 4k ??
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
3 d zdecydowane nie, smart, internet raczej tak.Tak sobie poczytalem i niektore telewizory full hd wypadaja lepiej od 4k w cenie podanej przezemnie ale jak niestety na tym sie nie znam.Czasamie podepne dysk zewnetrzny czy pendrive z zdjeciami, ot takie zwykle uzytkowanie.Wazne aby ogladany obraz byl wyrazny .
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34664
Reakcje/Polubienia
61006
Od roku używam telewizor Samsunga LED UE43J5600 i jestem b.zadowolony. Obraz znakomity, dźwięk też.
Stabilna podstawa to też jego zaleta no i sprawny Smart Tv. Można podłączyć 2 pendrajwy, nagrywać i odtwarzać programy.
Zobacz cenę, dane techniczne i opinie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Ha,ha. Właśnie wczoraj kupiłem. Ponieważ wielkość prawie jak twoja, to podpowiadam; Samsung UE40JU6000.
Akurat była tańsza cena w Saturnie, 1750 zł. zamiast 1900. Wszystko możesz sprawdzić w necie tylko jako ciekawostkę zaznaczę że nie ma bluetooth ale wyjście na słychawki (ponoć jest albo jedno albo drugie). Wahałem się nad panasonikiem CS630 modelem z zeszłego roku z opcją 3D( podobno firmy odpuszczają ten bajer). Ostatecznie wybrałem Samsunga. Cieszy oko. I jeszcze jedno; odradzono mi kupowanie modeli 2015, matryce 60Hz z tego roku są lepsze niż 120Hz z 2015.
 

kakoj

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Wrzesień 2011
Posty
7
Reakcje/Polubienia
2
Zależy do czego Ci ten TV. Co będziesz oglądał głównie. Jeśli jakaś platforma cyfrowa to bierz FHD. Na UHD w najbliższym czasie nie ma co liczyć. Jeśli sport i szybko zmieniające się sceny to tylko matryca natywnie powyżej 100Hz. Dokładna specyfikacja matryc na displayspecifications. Dla mnie Samsungi mają cukierkowate kolory ale bardzo dobry system. Tizen jest bardzo fajny. Sam szukałem niedawno i wybór padł na Soniacza W809c. Opcje internetowe marne ale obraz po wyłączeniu wszystkich poprawiaczy - bajka. Fajna czerń. Jeśli zalezy Ci na orazie to Soniacz Philips lub Panasonic. A i bierz największy na jaki Cię stać. Ja wziąłem 50 i uważam, że jest za mały. Oglądam z 2,5 metra. P.S. Nie jestem handlowcem.
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
mariuszsaj napisał:
Witam serdecznie , ja polecam ten model
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
w tej cenie naprawdę warto
tez zastanawialem sie nad tym soniakiem, i znalazlem go w x-komie za 2099.Cholercia tyle sie tego narobilo ze czlowiek glupieje...kiedys byl rubin i ludziom wystarczył.. o ile w nocy sie nie zapalił :)
 

mariuszsaj

Wygadany
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
55
Reakcje/Polubienia
0
Ten twój wybór to Sony z tego roku i matrycę 60 Hz , ta jedna literka w nazwie robi różnicę WD/W 755 . Ten za 2300 złotych ma 120 Hz matrycę co w połączeniu z dobrym systemem poprawy ruchu Motionflow daje naprawdę dobry efekt podczas oglądania sportu lub filmów .
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
mariuszsaj napisał:
Ten twój wybór to Sony z tego roku i matrycę 60 Hz , ta jedna literka w nazwie robi różnicę WD/W 755 . Ten za 2300 złotych ma 120 Hz matrycę co w połączeniu z dobrym systemem poprawy ruchu Motionflow daje naprawdę dobry efekt podczas oglądania sportu lub filmów .
Faktycznie, nawet nie zauwazylem.Znalazlem w euro agd.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Dzieki za info i pomoc.Wydaje mi sie ze wybiore tego soniaka...no chyba ze pojawi sie cos lepszego w tej cenie.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Wpierw powiedz z jakiej odległosci będziesz ogladał telewizję i wtedy dopiero zaczniemy wybierać, bo 40-43 cale to troche mało...druga sprawa
3 d zdecydowane nie
Tak sie składa, że matryce 3D wyswietlaja lepszy obraz od matryc nieprzystosowanych do obsługi tej technologii... szukaj z 3D...ogladać nie musisz
full hd wypadaja lepiej od 4k
Z racji tego, ze na satelicie, kablu i naziemniej materiałów 4K jest "całe mnóstwo" bierz FHD....zanim 4k się rozpowszechni to współczesne telewizory bedą przestarzałe
Nie bierz zakrzywionego....marketingowy bajer, nic nie wnoszący...no może wyższą cenę i poczucie nowości.
Matryca z natywnym minimum 100Hz....następnie wszystkie programowe ulepszacze wyłaczyć do natywnego.
Jesli interesuje cię smart to raczej samsung....maja chyba wszystko
...a teraz najważniejsze
Czasamie podepne dysk zewnetrzny czy pendrive z zdjeciami, ot takie zwykle uzytkowanie.Wazne aby ogladany obraz byl wyrazny
Weź pendriva lub dysk przenośny, nagraj fotki w róznych formatach i rozdzielczościach...do tego wrzuć parę filmów tak samo jak w przypadku fotek w róznych formatach i rozdzielczościach i idz do sklepu na testy...możesz zabrać też tablet czy lapka i testować komunikację itp. Na własne oczy zobaczysz jak wszystko wyglada i działa...mozesz też "podłubać" w opcjach. Sprzedawcy nie robia z tym problemu.
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
remool napisał:
Wpierw powiedz z jakiej odległosci będziesz ogladał telewizję i wtedy dopiero zaczniemy wybierać, bo 40-43 cale to troche mało...druga sprawa
3 d zdecydowane nie
Tak sie składa, że matryce 3D wyswietlaja lepszy obraz od matryc nieprzystosowanych do obsługi tej technologii... szukaj z 3D...ogladać nie musisz
full hd wypadaja lepiej od 4k
Z racji tego, ze na satelicie, kablu i naziemniej materiałów 4K jest "całe mnóstwo" bierz FHD....zanim 4k się rozpowszechni to współczesne telewizory bedą przestarzałe
Nie bierz zakrzywionego....marketingowy bajer, nic nie wnoszący...no może wyższą cenę i poczucie nowości.
Matryca z natywnym minimum 100Hz....następnie wszystkie programowe ulepszacze wyłaczyć do natywnego.
Jesli interesuje cię smart to raczej samsung....maja chyba wszystko
...a teraz najważniejsze
Czasamie podepne dysk zewnetrzny czy pendrive z zdjeciami, ot takie zwykle uzytkowanie.Wazne aby ogladany obraz byl wyrazny
Weź pendriva lub dysk przenośny, nagraj fotki w róznych formatach i rozdzielczościach...do tego wrzuć parę filmów tak samo jak w przypadku fotek w róznych formatach i rozdzielczościach i idz do sklepu na testy...możesz zabrać też tablet czy lapka i testować komunikację itp. Na własne oczy zobaczysz jak wszystko wyglada i działa...mozesz też "podłubać" w opcjach. Sprzedawcy nie robia z tym problemu.



Kolega dobrze mówi popieram w 100 %
Ja rok temu zakupiłem PANASONIC TX-40CS630 i jestem jak narazie zadowolony.
Telewizor posiada 3D ale kupowałem nie by je oglądać lecz dla matrycy 120 Hz
Poprawiacze obrazu panelu 400Hz 800 Hz itd... różnicza znikoma jak przedobrzymy
to obraz teatralny.
Kupić tv 4K mam sens pod konsole i odtwarzacz blu ray
To samej tv nie ma sensu bo telewizja nawet nie nadaje w pełnym
hd.




Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry