The Bat! Professional 6.5 i inne za niecałe 9 zł.

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Na pewno warto kupić choćby dla tego jednego programu, po wypłacie kupuję natychmiast.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Ciekawa oferta... pytanie tylko co mają na myśli pisząc:

Jeden z bardziej cenionych programów do obsługi poczty e-mail z licencją na pół roku.

Od kiedy to TheBat! jest ograniczony czasowo?
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Wydłużony trial specjalnie dla czytelników czasopisma ? Coś na zasadzie "promocyjnych" wykastrowanych "SE" "CE" "GE" itp?
Albo pomyłka w druku.

Biorąc pod uwagę "Purchase The Bat! Professional 6.xx.xx - €39.95" to obstawiam, że to 180dniowy trial.

Swoją drogą kiedyś namiętnie go używałem, jednak od czasu win7 z pocztą live! nie odczuwam potrzeby używania nietoperka.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Ograniczenia: licencja na pół roku. Ważna do 3.03.2015 Na pocieszenie jest gra przygodowa The Night of the Rabbit
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Czyli czasy kiedy to można było kupić KŚ z pełną wersją TheBat'a! bez możliwości upgradu minęły :pala
A szkoda, bo to ciekawa opcja była... 180dniowy trial to trochę porażka :(
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
pewnie po małych zabiegach można te 180 dni tłuc na okrągło :dziwak
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
OXYGEN THIEF napisał:
pewnie po małych zabiegach można te 180 dni tłuc na okrągło :dziwak
powiedz coś więcej jak odblokować do pełnej wersji po tym 180-cio dniowym trialu, chętnie przesiadłbym się na nietoperka.
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
mavio napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
pewnie po małych zabiegach można te 180 dni tłuc na okrągło :dziwak
powiedz coś więcej jak odblokować do pełnej wersji po tym 180-cio dniowym trialu, chętnie przesiadłbym się na nietoperka.

Jemu chodziło o to, że można jakoś zresetować triala i zacząć 180 dni od początku a nie o to, że można odblokować do pełnej wersji.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
kinimoD napisał:
mavio napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
pewnie po małych zabiegach można te 180 dni tłuc na okrągło :dziwak
powiedz coś więcej jak odblokować do pełnej wersji po tym 180-cio dniowym trialu, chętnie przesiadłbym się na nietoperka.

Jemu chodziło o to, że można jakoś zresetować triala i zacząć 180 dni od początku a nie o to, że można odblokować do pełnej wersji.
taki sposób też interesowałby mnie :dziwak
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
W najnowszym numerze Komputerświat jest The Bat! Professional z licencją na rok.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
e-wydanie - 9,90 zł
wersja papierowa - 12,90 zł
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Jutro w PC Format 9/2018 będzie The Bat! 8.0 Home Edition. Nie wiem tylko czy lifetime czy na jakiś określony czas. Jakby ktoś kupił to może napisać na ile to jest.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
W gazetce PC Format pisze- wersja TheBat 8 Home Edition na rok czasu! Czytelnicy gazetki korzystający z wersji 8 będą mogli zakupić uaktualnienie do wersji 9 gdy się ono ukaże i tyle :).Tak sobie myślę że promocja ta nie "urywa" w końcu ograniczenia wersji Home vs Pro są takie że w to miejsce spokojnie można założyć eMClient w darmowej wersji pozwala też na dwa konta a najnowsza wersja może z TheBat Home konkurować śmiało ale to tylko IHMO-Pzdr.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
W gazetce PC Format pisze- wersja TheBat 8 Home Edition na rok czasu! Czytelnicy gazetki korzystający z wersji 8 będą mogli zakupić uaktualnienie do wersji 9 gdy się ono ukaże i tyle :).Tak sobie myślę że promocja ta nie "urywa" w końcu ograniczenia wersji Home vs Pro są takie że w to miejsce spokojnie można założyć eMClient w darmowej wersji pozwala też na dwa konta a najnowsza wersja może z TheBat Home konkurować śmiało ale to tylko IHMO-Pzdr.
:scratchjakie ograniczenia masz na myśli? Różnic między Pro a Home prawie nie ma.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Leszek55 - skąd to wziąłeś, że tu jest możliwa konfiguracja tylko dwóch kont?
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Sorry, moja wina-źle zbudowałem zdanie- i można tak to powyżej zrozumieć,darmowa wersja eMClient pozwala tylko na dwa konta za free- jak więcej kont to tylko wersja płatna ,natomiast wracając do The Bat! to używam nieprzerwanie od wersji 3xx i wtedy wersja Home pozwalała też tylko na dwa konta co zmusiło do zakupu Pro i tak to zostało do dziś, więc łatwo przeoczyłem mój błąd czyli Home vs Pro dziś wygląda to innaczej :). Dzięki za korektę bo dzięki temu wiem że wersja Home do domowych potrzeb obskoczy, ja pozostanę jednak nadal przy Pro więc z podarunku nie skorzystam, ale fajnie że coś-na jakiś czas i jest okazja poznać The Bat Pzdr.
 
Do góry