Ticket to Ride za darmo (Steam)

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
header.jpg

Steam

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Aby otrzymać klucz, zjedźcie na dół strony do baneru „Get Your Free Steam Code”. Po kliknięciu w baner otworzy się prosty formularz do wypełnienia. Klucz ostanie wysłany na podany adres e-mail w ciągu 48h.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Przez dobę na e-mail przyszedł klucz.
Czy możesz napisać kiedy poprosiłeś o klucz i kiedy przyszedł? Oraz z jakiej skrzynki pocztowej korzystałeś.
Czekam już ponad dobę i na skrzynkę, którą mam na takie "spamopodobne" wiadomości na onecie nic do mnie nie przyszło.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35906
Reakcje/Polubienia
24992
Miasto
Trololololo
Czy możesz napisać kiedy poprosiłeś o klucz i kiedy przyszedł? Oraz z jakiej skrzynki pocztowej korzystałeś.
Czekam już ponad dobę i na skrzynkę, którą mam na takie "spamopodobne" wiadomości na onecie nic do mnie nie przyszło.
folder spam sprawdzałeś :??
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Czy możesz napisać kiedy poprosiłeś o klucz i kiedy przyszedł? Oraz z jakiej skrzynki pocztowej korzystałeś.
Czekam już ponad dobę i na skrzynkę, którą mam na takie "spamopodobne" wiadomości na onecie nic do mnie nie przyszło.
W piątek wieczorem wypełnił ankietę, wskazał swój adres e-mail, w sobotę wieczorem przyszedł klucz.
Spróbuj jeszcze raz wypełnić ankietę, promocja jeszcze działa.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35906
Reakcje/Polubienia
24992
Miasto
Trololololo

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Potwierdzam i ja otrzymanie klucza. Czekałem co prawda ponad 48 godzin, ale z informacji które znalazłem na FB "wydarzenia" wynika, że mieli problem z rozsyłaniem kluczy. E-mail przyszedł na adres na onecie. Ticket to Ride Retail aktywował się na Steam bez problemu.
Askanag - wielkie dzięki, to naprawdę porządna promocja i "wartościowa" informacja.
 
Do góry