Tidal zniżka

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
Z okazji Black Friday 2019 można zaopatrzyć się w abonament TIDAL Premium za 0,99 złotych, lub Tidal HiFi za 1,99 złotych. Jak chwali się sam TIDAL, promocyjna cena będzie obowiązywać przez 4 miesiące, ale skorzystać z niej możemy tylko pomiędzy 25 listopada a 2 grudnia. Później taniej będą miały jedynie osoby z już włączoną specjalną ofertą.

Niestety oferta dotycz tylko nowych klientów. Jeśli już korzystacie z TIDALA, niestety nie możecie na tym samym koncie skorzystać z tej świetnej oferty.

Link:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Tidal Hifi dla nowych użytkowników z okazji Super Bowl za 10zł miesięcznie przez 4 miesiące.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1651
Reakcje/Polubienia
1747
Wsztko fajnie, a jak to backupować na dysk? Do spotify jest sporo programów a do Tidala się coś znajdzie?
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1651
Reakcje/Polubienia
1747
Nigdy nie zgrywałeś internetu na dyskietki? :szok

Ale już nazlazłem kilka narzędzi do importu z Tidala do MP3.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nigdy nie zgrywałeś internetu na dyskietki? :szok

Ale już nazlazłem kilka narzędzi do importu z Tidala do MP3.

Tidal i inne platformy streamingowe raczej służą do słuchania muzyki a nie do jej piracenia. Szkoda, że ciągle jest grupa osób które w ten sposób podchodzą do tego :smutny
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1651
Reakcje/Polubienia
1747
@al zdajesz sobie sprawę, że nie zawsze możesz być online?
Nagranie kabaretu z TV na kasetę VHS też jest dla Ciebie piractwem?
Bo dla mnie jest to "dozwolony użytek własny" zdefiniowany w obowiązujących przepisach o ochronie praw autorskich.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@al zdajesz sobie sprawę, że nie zawsze możesz być online?
Nagranie kabaretu z TV na kasetę VHS też jest dla Ciebie piractwem?
Bo dla mnie jest to "dozwolony użytek własny" zdefiniowany w obowiązujących przepisach o ochronie praw autorskich.

Wszystko wyjaśnił Ci @hocik . Dodam tylko że każda usługa ma tryb offline.

Kasety i płyty z tego co pamiętam to od każdej sumy jakiś procent był (może nadal jest) odprowadzany na rzecz twórców. W dodatku jak nagrywasz program z TV to dana stacja zapłaciła za materiał i twórca zarabia. W streamingu tego nie ma. Zarabiają od ilości odtworzeń a jak pobierzesz muzykę z tidala przez jakiś program firm trzecich to artysta nie dostanie nic. Taki drobny szczegół. Szczególnie istotny teraz jak nie ma koncertów i taki twórca też musi z czegoś żyć. :)
 
Do góry