Tidal pół roku za darmo

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Aby skorzystać z promocji należy użyć niemieckiego IP i z prywatnego okna w przeglądarce przejść pod adres:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Tak ma wyglądać strona, która powinna się otworzyć:



i założyć nowe konto w serwisie. W czasie trwania subskrypcji należy ją anulować żeby później nie płacić.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Pół roku Tidala Premium dostaniemy za darmo po założeniu nowego konta. Bez cudów - z polskiego IP.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Trzeba podać numer karty płatniczej lub ustanowić płatność za pośrednictwem PayPal. Po przejściu wszystkich formalności można po zalogowaniu do Tidala wejść w sekcję subskrypcja i zmienić plan na wyższy tj. HiFi, z zastrzeżeniem że bezpłatna subskrypcja zostanie obcięta do 3 m-cy (bez 2 dni).
Ja tam przeszedłem na HiFi, bo wydaje mi się, że na swoim sprzęcie jednak słyszę różnicę. :słucha muzki
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Pól roku minęło a promocja nadal aktywna. Można wybrać 6 miesięcy Premium albo 3 HiFi. Oczywiście dla nowych kont.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Mam tam konto ale nigdy nie miałem Premium ani Triala, czy takie konto się nadaje, czy też musi być świeżak?
Czy subskrypcję można anulować np. jutro a 180 dni pozostanie czy trzeba pamiętać i anulować w szustym miesiącu?
Ktoś podłączał PayPal?
 

Sasha

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Wrzesień 2017
Posty
279
Reakcje/Polubienia
809
Mam tam konto ale nigdy nie miałem Premium ani Triala, czy takie konto się nadaje, czy też musi być świeżak?
Czy subskrypcję można anulować np. jutro a 180 dni pozostanie czy trzeba pamiętać i anulować w szustym miesiącu?
Ktoś podłączał PayPal?

You can use temporary mail, and make a new account. Unsubscribe at any time. With PayPal I think there should be no problems, although I have not tried it, I only did it in Spotify. As for the US IP, it was just at my home IP that it showed that the action was over, I usually always try the USA, that's why I wrote.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry