AudioVideo Tipard Video Converter Platinum za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18405
Reakcje/Polubienia
39074
Miasto
Gdzieś w Polsce
box-tipard-video-converter-platinum.jpg
za darmo

Tipard Video Converter Platinum – to profesjonalne narzędzie przeznaczone do konwertowania plików wideo, program obsługuje większość popularnych formatów ( także HD ).Tipard Video Converter umożliwia także wyciągnięcie ścieżki dźwiękowej z pliku wideo i zapisanie jej do formatu audio.

Tipard Video Converter obsługuje technologię NVIDIA CUDA oraz w pełni wykorzystuje możliwości procesorów wielordzeniowych dzięki czemu proces konwersji jest do 6X szybszy. Tipard Video Converter pozwala także na prostą edycję plików wideo ( scalanie, przycinanie, dodawanie znaku wodnego oraz tworzenie zrzutów)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Wie ktoś jak wyciągnąć instalkę bo dane rejestracyjne nie działają z instalką ze strony producenta.
 

maik76

Wygadany
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
90
Reakcje/Polubienia
0
Wrzucił by ktoś wyciągniętą i działającą instalkę Tipard Video Converter Platinum bo nie chce mi działać UnWrapper GOTD pod win 8 64bit.
Z góry bardzo dziękuję.
 

Bronco

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
184
Reakcje/Polubienia
13
@maik76 - Oto działająca instalka (znaleziona w sieci oraz sprawdzona przeze mnie pod względem antywirusowym i instalacyjnym):


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jest to plik samorozpakowujący - TipardVideoConverter.sfx.exe - 23,6 MB.
Po uruchomieniu go, czyli wypakowaniu z niego zawartości, otrzymujemy tę oczekiwaną instalkę: Setup_unwrp.exe - 23,7 MB wraz z plikiem readme.txt od Giveawayoftheday, w którym są zawarte dane rejestracyjne (zresztą te same, co na tej stronie zostały już wcześniej podane).

Instalujemy program, a następnie dodajemy do rejestru to, co podała Ola, czyli najlepiej utworzyć plik o dowolnej nazwie z rozszerzeniem: .reg, np. TipardVideoConverter.reg i wkleić do niego to:



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Oczywiście w miejsce wielokropku wklejamy Serial z tej strony albo ten sam z pliku: readme.txt.
Po czym zapisujemy plik .reg, i na zakończenie uruchamiamy ten plik wrzucając tym samym dane do rejestru. I to wszystko :yahoo
 

jarek.tar

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Maj 2013
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Witam serdecznie i pozdrawiam. Na wstępie przyznam, że jestem zielony i nie wiem co z tym zrobić. Przy rejestracji programu wyskakują dwa okienka Name i Code Obojętnie co bym wkleil wciąż jest zle, jak utworzyć plik i jak dodać go do rejestru, może ktoś znajdzie trochę czasu i wyjaśni mi krok po kroku. Z góry dziękuje.
 

jarek.tar

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Maj 2013
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki serdeczne, już wszystko rozumiem, jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.
 

BURY71

Świeżak
Dołączył
10 Grudnia 2012
Posty
30
Reakcje/Polubienia
3
Panowie po co tyle zachodu , trzeba tylko zmienić datę systemową na datę promocji programu 17.02.13, uruchomić program, wpisać serial - zamknąć program, powrócić do daty właściwej i wszystko.
 

jarek.tar

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Maj 2013
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Jeżeli to nie kłopot to prosiłbym o kilka wskazówek, jak zmienić tę datę.

Może to głupie ale co to za plik w pkt 6

Utworzyłem plik, wrzuciłem do rejestru i niby wszystko dobrze lecz program wciąż woła code, name.
 

jarek.tar

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Maj 2013
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Zmiana daty systemowej pomogła program od razu się przyjął. Ale jeżeli chodzi o sam program to to jest beznadziejny. Ogromne pojemności filmów, oraz jakość w porównaniu z programem ConvertXtoDVD 4 żadna.
Nie polecam tego programu, zwłaszcza gdy trzeba za niego zapłacić.
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Bardzo proszę o wersję angielską pliku językowego.
 
Do góry