Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18382
Reakcje/Polubienia
38973
Miasto
Gdzieś w Polsce
TorrentSafe Premium na 6 m-cy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Prywatny i anonimowy klient torrent dla wszystkich urządzeń
TorrentSafe to super-naładowany klient torrent online, bezpieczny i szybszy sposób pobierania torrentów, oszczędzając przepustowość i omijając filtry ISP lub przyspieszenie przepustowości. Pobierz torrenty anonimowo, chronić swój adres IP (podobnie jak VPN) i przesyłać strumieniowo treści wideo po ich zakończeniu bezpośrednio z przeglądarki. Ukończone pliki można pobrać automatycznie lub strumieniowo na komputer lub dowolne urządzenie przenośne.
TorrentSafe działa na dwa sposoby (1) bezpośrednio z witryny TorrentSafe (dosłownie tak proste, jak kopiowanie i wklejanie torrent link do pobrania oraz (2) opcjonalne rozszerzenie Chrome, aby dodać obsługę prawego przycisku myszy, aby szybko dodawać nowe torrenty do swojego konta.
Konta Premium obejmują 7 dniowe wygaśnięcie pliku, maksymalny rozmiar pliku i nieograniczoną liczbę przechowywanych plików w chmurze.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Trane

Świeżak
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
31
Reakcje/Polubienia
8
Były pewne problemy z generowaniem kluczy dla nowych użytkowników, na SOS nadal widoczny jest komunikat:
"Will be back soon. UPDATE: We are fixing registration problems. Please be patient."
Pomimo tego, rejestracja działa poprawnie, wystarczy kliknąć na "Free!" przy przekreślonej cenie i wypełnić formularz, klucze przychodzą:)
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
It is working now.
Just checked.

UPDATE: License key issues should now be fixed. Please give it a shot.
 

Piotr13

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
162
Reakcje/Polubienia
63
~~OT~~
Nie wiem dlaczego, ale nie mogę przez ww. usługę ściągać plików. Niby postępuję zgodnie z instrukcjami, ale nie chce pobierać. Seedów i Peerów w torrencie dużo, a pobieranie 0kb/s cały czas :know
Jakieś pomysły?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35854
Reakcje/Polubienia
24911
Miasto
Trololololo
~~OT~~
Nie wiem dlaczego, ale nie mogę przez ww. usługę ściągać plików. Niby postępuję zgodnie z instrukcjami, ale nie chce pobierać. Seedów i Peerów w torrencie dużo, a pobieranie 0kb/s cały czas :know
Jakieś pomysły?
Zapora czasem nie blokuje :??
 

Piotr13

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
162
Reakcje/Polubienia
63
uTorrent ciągnie bez problemów. Próbowałem na 3 przeglądarkach, które posiadam i bez zmian.
 
Do góry