Total Commander – ! Konkurs ! – ! Giveaway !

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
logotc.png


Do rozdania jest 5 licencji do programu Total Commander.
Total Commander - 5 genuine licenses to win.

Reguły:
1) Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać licencję do programu Total Commander.
2) Pobierz i zainstaluj program Total Commander, uruchom jego okno w trybie pełnego ekranu. Wybierz lokalizację dysku C po obu stronach okna. W Eksploratorze Windows wybierz właściwości dysku C i przejdź do zakładki ogólne. Okno właściwości dysku C umieść z prawej strony nad oknem Total Commander i wykonaj zrzut ekranu (patrz przykład). Tak zrobiony obraz umieść na zewnętrznym hostingu i zamieść tu do niego link. Zamazywanie, nieczytelne zdjęcie (robione kalkulatorem), kopiowanie = dyskwalifikacja.
3. (opcjonalne, ale mile widziane) Poinformuj swoich znajomych o tym konkursie na facebooku lub/i twitterze.

Rules:
1) Tell us why you like Total Commander software...why you want to win it? (submit a comment).
2) Install Total Commander program, open its window in full screen mode, successively choose C: path that is located on both, left and right, sides. Then, in Windows explorer, choose the properties of disk C, go to general tab and place that window, being on the right side of the screen, above the Total Commander program. Create a screenshot of these two windows (Total Commander and general tab). Erasing any data and copying it is bound to result in disqualification.
3) (optional but very appreciated) Share it on facebook or/and twitter.

Przyjmowanie zgłoszeń zakończy się w dniu 01-08-2011 / The giveaway ends on 01-08-2011.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Kluska

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Total Commander
  • szybkość działania na plikach
  • nie przerywa kopiowania/usuwania/przenoszenia plików, można pominąć błędny plik, nie to co explorer win
  • możliwość przeglądania plików w dwóch oknach, bardzo ułatwia to archiwizację, porządki na plikach
  • możliwość przeglądania w jednym oknie plików a w drugi generowany jest podgląd
  • obsługuje archiwa, nie trzeba instalować zewnętrznych programów archiwizujących
  • możliwość używania wtyczek, które jeszcze bardziej poszerzając możliwości programu
  • możliwość połączenia się z serwrem ftp, przytane przy

długo by pisać o zaletach programu
według mnie jest najlepszym menadżerem plików na system windows, bardzo ułatwia pracę na plikach, każda osoba napiszę że jest mu bardzo potrzebny,
dodam że każdy użytkownik PC powinien mieć TC

pozdrawiam

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Co tu dużo pisać: program legenda, bezkonkurencyjny w swojej klasie.
Obsługa archiwów, dzielenie plików, narzędzie wielokrotnej zmiany nazw, obsługa FTP... długo by wymieniać funkcje TC, które sprawiają, że chcę stać się posiadaczem legalnej licencji.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

robbertson1

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Testowałem kilka zamienników, którymi chciałem zastąpić Total Commander-a, ale zawsze do niego wracam. Po "postawieniu" systemu na nowo, jest jednym z pierwszych programów, który instaluję. Jest niezastąpiony dla tych, którzy posiadają tunery TV-SAT na Linuksie. Po prostu trzeba go mieć. Mam nadzieję, że zdobędę licencję.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Uploaded with
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


pozdrawiam
 

caxton

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
3471
Reakcje/Polubienia
8
Miasto
Tbilisi, Georgia
What can I see? I want to be very foolish. Total commander is really a great program for Windows users. With the help of it everything so easy and so pleasant! It has so many great inbuilt tools which make using of operating system so simple. It is very difficult to tell them. Ftp, zip and rar , and much more. Shortly saying it is a must-be for everybody. The most attractive feature of Total Commander is that I can see my both partition at the same time and manipulate with them easily. SEVEN, I have no words to express my joy. You really have done the great job. Thank you.
My screenshot :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:D :D :D
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

dczerwo

Wygadany
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
4
Total Commander to legendarny menadżer plików. Najbardziej jednak zależy mi na obsłudze ftp. Jego jedyną wadą jest cena. Jednak darmowa licencja mogłaby rozwiązać ten problem :)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Bo jest to jeden z najlepszych menadżerów plików jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku.
Operacje na dwóch oknach ułatwiają i przyśpieszają wykonanie wielu czynności. Opcje porównywania plików i katalogów, buforowanie i przyśpieszanie kopiowania i przenoszenia, obsługa skompresowanych archiwów i tak można wymieniać .... Dodatkowo a może i więcej niż dodatkowo - klient ftp. W zasadzie wszystko co jest potrzebne do obsługi i zarządzania plikami na kompie i na serwerze ftp.
Można też go dostosować do własnych potrzeb wizualnych.

gP7Zes.png

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Dzięki za konkurs.
 

brodi

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Czerwiec 2010
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Cóż pisać. Total Commander jest niezastąpionym narzędziem ułatwiającym życie. Przyśpiesza niektóre czynności kilkaset razy w porównaniu z Exploratorem windows. Wystarczy spróbować zrobić skomplikowane zaznaczenie plików/folderów , posortować pliki , czy popracować z archiwami. Tutaj TC rządzi.
Druga rzecz to pluginy. Tutaj TC nie ma konkurencji. Obsługa ponad 100 rodzajów plików/archiwów. Setki możliwości.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

terieron

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
227
Reakcje/Polubienia
7

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Dlaczego? Bo nie mam, a niewątpliwie jest to jeden z najbardziej znanych i popularnych
["programów antywirusowych" :dziwak :dziwak :dziwak /to dla Ciebie SE7EN/- żarcik taki]
menedżerów plików. Na pełną wersję "mam oko" od dawna, i myślę, że każdemu się
przyda /niestety - nie jestem wyjątkiem/ :?
Warto mieć porządek na kompie, a użycie Total Commandera zdecydowanie to upraszcza.
Powodzenia życzę innym uczestnikom konkursu /również/ ;)

clwOps.jpg

Nie wiem jak, więc niżej link do bardziej czytelnej wersji. :diablo
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

heiko

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Lipiec 2011
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Kiedy zacząłem jak wszystko za pomocą Eksploratora Windows. Z biegiem czasu
zrozumiałem, że nie jest to menedżer plików, i szukał czegoś bardziej nadaje się
do pracy z danymi. Przetestowałem: Directory Opus, FreeCommander, FAR Manager, Frigate, Unreal
Commander, DOS Navigator. Każdy z programów mają swoje wady i zalety. I dopiero wtedy przypadkowo wpadł TOtalCommander. Być może było to, co nazywa się " Miłość od pierwszego wejrzenia ". Od razu wiedziałem, że ten mój, i zaczął się uczyć TotalCommander.I im bardziej zagłębiał się wszystkie możliwości tego programu, tym bardziej się do niej przywiązani.
Moja opinia o C: szybki, wygodny, konfigurowalny, ma ogromny potencjał ze względu na wbudowane plug-inów, doskonała przeglądarka grafiki i wiele innych plików, edytor i wiele więcej...
Szczególnie kochają go do komfortowej pracy z polecenia skrótów klawiaturowych.A
także bardzo wygodny i przyjemny interfejs.
Dziękuję za bardzo ciekawy konkurs!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry