Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19194
Reakcje/Polubienia
55832
TreeNoote to hierarchicznie zorganizowana aplikacja do robienia notatek, stworzona z myślą o bezpieczeństwie, darmowości i przenośności .

Przy pierwszym uruchomieniu TreeNoote otwiera stronę "Szybki Start", zawierającą listę funkcji i przykładowy notatnik Treenoote. Zalecamy przeglądnięcie tego, aby zapoznać się ze wszystkimi funkcjami.

Możesz również zacząć od wyczyszczenia strony Szybki start i wypróbowania czcionek, kolorów, pogrubienia, kursywy, wypunktowania, linii, daty i innych. Możesz także dodawać zdjęcia, zdjęcia i linki.

Cechy:

- Łatwy w użyciu interfejs
TreeNoote oferuje minimalistyczny i prosty interfejs. Nie musisz czytać samouczków, aby wiedzieć, jak z niego korzystać.

- Chroniony dostęp
Bezpieczeństwo i poufność twoich danych jest naszym głównym celem.

- Wiele urządzeń
TreeNoote może być używanych na komputerze z systemem Windows, a wkrótce także w systemie Linux, na komputerze Mac oraz telefonie z systemem Android lub iOS.

- Aplikacja przenośna
TreeNoote nie musi być instalowana . Wystarczy go pobrać, rozpakować i uruchomić program, aby go używać.

- Treść zaawansowana
Umieść w notatkach obrazy, zdjęcia, teksty i linki.

- Wielojęzyczny
Treenoote jest dostępny w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim.


TreeNoote-images-and-URLs.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pobieranie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19194
Reakcje/Polubienia
55832

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Mam solidne blokowanie od pishingu do wsiego, co może się ruszać.
Grandalf - a co bym był wart z klapkami na oczach? Mam trochę niezbędnych dla mnie online - a jest z 8 nie liczyć usług google. A bo potrzebuję się pozbyc tła z obrazka i tam takie. Sam wiesz, że OCR na komputerze nie najmocniejszym zawiesi system na 1 stronie pdf. Trochę internetu, trochę własnych sposobów i mam bez płaczu. Dzisiaj wrzuciłem parę programów portable i nie przeczy to zdrowemu rozsądkowi.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19194
Reakcje/Polubienia
55832
Mam solidne blokowanie od pishingu do wsiego, co może się ruszać.
Grandalf - a co bym był wart z klapkami na oczach? Mam trochę niezbędnych dla mnie online - a jest z 8 nie liczyć usług google. A bo potrzebuję się pozbyc tła z obrazka i tam takie. Sam wiesz, że OCR na komputerze nie najmocniejszym zawiesi system na 1 stronie pdf. Trochę internetu, trochę własnych sposobów i mam bez płaczu. Dzisiaj wrzuciłem parę programów portable i nie przeczy to zdrowemu rozsądkowi.
Najważniejszy jest zdrowy rozsądek ;)

Ponadto podoba mi się że dbasz o swoją prywatność, co nie jest zbyt powszechne. Co do programów Portable, to pewnie zauważyłeś że je propaguję. Jak już kiedyś pisałem, mam zainstalowanych na komputerze tylko 10 aplikacji. Natomiast programów w wersji Portable mam 300, może 400, a może już więcej :zaciesz

Usług google nie używam w ogóle i nie polecam dla ceniących swoją prywatność. Na telefonie również wykastrowałem google do niezbędnego minimum. FB również odradzam, bo to chyba oczywiste :kwiczy2

Jeśli chodzi o inne usługi online, to jak pisałem, można użyć na szybko do jakiś bzdetów ;)
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37694
Reakcje/Polubienia
33894
TreeNoote 1.5
December 30, 2020
  • Added: Message to indicate an unsuccessful record search.
  • Added: Disappearance of the buttons in the event of an unsuccessful file search.
  • UI modification: Translation available in German.
  • UI modification: The pane of the notes tree is positioned on the left at the first launch.
  • Edit UI: Button to open and close the pane of the note tree.
  • UI modification: Modification of the position of the note title.
  • UI modification: “Targets” to dock the pane of the notes tree.
  • Fixed: Bug saving a note when quitting just after its creation.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry