True Phone Dialer & Contacts

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
2_WGLunKeNkGCs_4c7K-LIn75u7w7kaz65tdLGiC0f3iMjOjJlUGWUvtPqUij99KKH0=s180-rw

Wklejam tego linka gdyż jakiś czas temu ten dialer zniknął ze sklepu Google, a wart jest zainteresowania chociażby z jednego powodu: dual sim działa rewelacyjnie co jest dzisiaj rzadkością w bezpłatnych tego typu produktach. Polecam, korzystam z tego od lat. Teraz od kilku dni pojawił się znowu w sklepie. Warto!!!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1664
Reakcje/Polubienia
1756
Nie podzielam zachwytu programem. Zarówno dialery w urządzeniach Huawei/Honor jak i Xiaomi/Redmi działają świetnie z użyciem dual SIM. Warto przeczytać recenzje użytkowników ze sklepu Play.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Nie podzielam zachwytu programem. Zarówno dialery w urządzeniach Huawei/Honor jak i Xiaomi/Redmi działają świetnie z użyciem dual SIM. Warto przeczytać recenzje użytkowników ze sklepu Play.

W czym nie podzielasz zachwytu? Zainstaluj i przetestuj to zobaczysz chociażby wizualną różnice. Tak się składa, że akurat w odróżnieniu od recenzji użytkowników ze sklepu Play - apka jest przetestowana przeze mnie przez kilka lat i zarówno na Huaweiach, Samsungach jak i Sony. W kilku przypadkach te opinie są kompletnie bzdurne a wynikają z prostego lenistwa tych, którym nie chce się zajrzeć do ustawień. Np. narzekanie co do wielkości zdjęć wyświetlanych - jest do tego wygodny suwak Łatwiej natomiast napisać bzdurę niż zajrzeć do menu. Poza tym możliwość modyfikacji wyglądu stockowego dialera jest delikatnie pisząc mizerna w stosunku do True (motywy lub praktycznie każdy element indywidualnie). Abyśmy mieli jasność: post napisałem do tych, którzy poszukują czegoś do instalacji zamiast wbudowanego dialera. Tu nie jest dobrze bo większość albo płatna albo nie radzi sobie z dualem (exdialer). We wbudowanym nie masz np. możliwości tworzenia grup tu masz (firma, rodzina, przyjaciele etc.). Ta apka jak dla mnie to zdecydowanie numer 1, która nie ma problemu z niczym. Nawet z wyświetlaniem liczby nieodebranych połączeń na ikonie (zwłaszcza po instalacji launchera), czy perfekcyjnym blokowaniem niechcianych połączeń. I na koniec apka jest w wersji free, która różni się od premium praktycznie wyświetlaniem reklam, których de facto jest niewiele, że praktycznie ich nie widać. Aplikacja przez jakiś czas nie była dostępna. Ostatnio producent odświeżył jej wygląd i przede wszystkim ponownie wrzucił do sklepu, co z przyjemnością odnotowałem i jestem przekonany, że wielu użytkowników telefonów chętnie po nią sięgnie. Pozostańmy więc przy swoich zdaniach chociaż chętnie poczytałbym o Twoim zachwycie nad wbudowanym dialerem oprócz tego, że działa.
 
Ostatnia edycja:

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1664
Reakcje/Polubienia
1756
Fabryczne dialery w EMUI 9.1 (Huawei/Honor) i MIUI (Xiaomi/Redmi) mają grupy odbiorców i można je przypisać do konkretnych kart SIM. Dla przykładu część do Play a część do Vodafone. Rozumiem, że są osoby które lubią zmieniać komponenty software smartfonów. Dla mnie instalowanie czegokolwiek z reklamami jest jak zapraszanie trojanów i spyware. Poza wyglądem nie widzę tam żadnej funkcjonalności której by mi brakowało w dialerze stockowym. A wygląd stockowego lubię.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Jakie zapraszanie trojanów czy spyware? Napisałem, że tych reklam tu prawie nie ma i to prawie jest równe zero o ile nie jest to zero. Ja tego nie widzę. A co do wyglądu to proponuje jednak przetestować i zobaczyć różnice samemu. Jeżeli tego nie widzisz to sugeruje chociażby zobaczyć jak wygląda ekran w momencie nadchodzącego połączenia. Jeżeli mamy kilkaset numerów telefonów to na pewno ułatwieniem jest prezentacja informacji o osobie dzwoniącej. Możemy skonfigurować dowolne informacje o abonencie. Mam na jednej karcie kontakty służbowe i wiem dokładnie, że dzwoni Jan Nowak z Koziej Wólki, manager firmy Pipi Ripi. Nie muszę się zastanawiać, kto to jest. Jeżeli dzwoni mi ankieter po raz pierwszy to naciskam numer i dodaje do czarnej listy i już z tego numeru mi nie zadzwoni. Nie potrzebuje do tego innej apki. I jeszcze jedno - nie widzisz różnicy poza wyglądem. Gdyby nawet to - to właśnie jest ważne. Ja jestem wzrokowcem i zdecydowanie wolę pewne komponenty sobie dostosować do własnego wzroku niż mieć coś narzucone. Ergonomia i wygląd dla kogoś kto wykonuje kilkadziesiąt połączeń dziennie to sprawa ważna. Podobnie jak przy korzystaniu z sms- gdzie od lat używam Textry i tak już pozostanie. I nie jest to tylko zmienianie komponentów aby zmieniać bo lubię czy nie lubię. Kwestia wyłącznie określenia czym telefon jest. Dla mnie to biuro, które ma mnie wspomagać w codziennej pracy. Reasumując proponuje realnie zobaczyć niż pisać suche komentarze typu nie podzielam zachwytu bo lubię stockowy dialer.
 

Bjurgul

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Kwiecień 2022
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
Jakie zapraszanie trojanów czy spyware? Napisałem, że tych reklam tu prawie nie ma i to prawie jest równe zero o ile nie jest to zero. Ja tego nie widzę. A co do wyglądu to proponuje jednak przetestować i zobaczyć różnice samemu. Jeżeli tego nie widzisz to sugeruje chociażby zobaczyć jak wygląda ekran w momencie nadchodzącego połączenia. Jeżeli mamy kilkaset numerów telefonów to na pewno ułatwieniem jest prezentacja informacji o osobie dzwoniącej. Możemy skonfigurować dowolne informacje o abonencie. Mam na jednej karcie kontakty służbowe i wiem dokładnie, że dzwoni Jan Nowak z Koziej Wólki, manager firmy Pipi Ripi. Nie muszę się zastanawiać, kto to jest. Jeżeli dzwoni mi ankieter po raz pierwszy to naciskam numer i dodaje do czarnej listy i już z tego numeru mi nie zadzwoni. Nie potrzebuje do tego innej apki. I jeszcze jedno - nie widzisz różnicy poza wyglądem. Gdyby nawet to - to właśnie jest ważne. Ja jestem wzrokowcem i zdecydowanie wolę pewne komponenty sobie dostosować do własnego wzroku niż mieć coś narzucone. Ergonomia i wygląd dla kogoś kto wykonuje kilkadziesiąt połączeń dziennie to sprawa ważna. Podobnie jak przy korzystaniu z sms- gdzie od lat używam Textry i tak już pozostanie. I nie jest to tylko zmienianie komponentów aby zmieniać bo lubię czy nie lubię. Kwestia wyłącznie określenia czym telefon jest. Dla mnie to biuro, które ma mnie wspomagać w codziennej pracy. Reasumując proponuje realnie zobaczyć niż pisać suche komentarze typu nie podzielam zachwytu bo lubię stockowy dialer.
Nie wiem czy dalej korzystasz z tytułowej appki, lecz jeśli tak, to czy mógłbyś mi podpowiedzieć czy jest w niej możliwość obsługi połączeń oczekujących? Gdzie można te połączenia ustawić? Szczerze, to przejrzałem wszystkie ustawienia w aplikacji i nie znalazłem niczego co dotyczyłoby połączeń oczekujących...
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Nie wiem czy dalej korzystasz z tytułowej appki, lecz jeśli tak, to czy mógłbyś mi podpowiedzieć czy jest w niej możliwość obsługi połączeń oczekujących? Gdzie można te połączenia ustawić? Szczerze, to przejrzałem wszystkie ustawienia w aplikacji i nie znalazłem niczego co dotyczyłoby połączeń oczekujących...
Witaj, tak korzystam nadal, ale z tego co mi wiadomo jest to usługa operatora. Dosyć często z tego korzystam, ale nigdy nie ustawiałem tego. Jak przychodzi inna rozmowa to pokazuje się taki ekranik z kilkoma funkcjami np. zawieś, odrzuć, scal i coś tam jeszcze. Natomiast nie kojarzę, abym to włączał.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Witaj, tak korzystam nadal, ale z tego co mi wiadomo jest to usługa operatora. Dosyć często z tego korzystam, ale nigdy nie ustawiałem tego. Jak przychodzi inna rozmowa to pokazuje się taki ekranik z kilkoma funkcjami np. zawieś, odrzuć, scal i coś tam jeszcze. Natomiast nie kojarzę, abym to włączał.
Edit: możliwe, że to jest to tzn. Ustawienia - Wygląd - Ekran trwającej rozmowy - Przyciski i tam sobie ustawiasz to co jest na tym ekraniku co pisałem wyżej.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Witaj, tak korzystam nadal, ale z tego co mi wiadomo jest to usługa operatora. Dosyć często z tego korzystam, ale nigdy nie ustawiałem tego.

Masz rację, to usługa operatora i dodam, że działa tylko w abonamencie.
 

Bjurgul

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Kwiecień 2022
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
Edit: możliwe, że to jest to tzn. Ustawienia - Wygląd - Ekran trwającej rozmowy - Przyciski i tam sobie ustawiasz to co jest na tym ekraniku co pisałem wyżej.
Witaj, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź:) Sprawdziłem te menu, ale niestety nie dotyczy ono ustawień rozmowy oczekującej, lecz trwającej (zgodnie z tym co napisałeś). Gdy używałem stockowej aplikacji, to - dla tego samego operatora - pojawiał mi się ekran nowego połączenia w trakcie trwania bieżącej rozmowy. Po przejściu na TP niestety nic mi się nie pojawia:( Spróbuję jeszcze "uderzyć" do operatora, może jakiś reset pozwoli mi znów korzystać z tej funkcji również w tejże apce. Ciekawi mnie ten ekranik, o którym wspominasz - szkoda, że gdzieś nie ma jakiegoś screenu, jak to dokładnie wygląda:(
Jeszcze tak sobie myślę, czy jakieś znaczenie mogą mieć połączenia (trwające i oczekujące) wykonywane dla dwóch różnych kart SIM (bo mam Dual SIM), ale to już takie moje dywagacje na temat, tego, co może być powodem braku obsługi u mnie tej funkcji;)
PS. Natomiast co do samej apki - to w pełni się z Tobą zgadzam: bardzo intuicyjna i wygodna w obsłudze:)
 

Bjurgul

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Kwiecień 2022
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
Masz rację, to usługa operatora i dodam, że działa tylko w abonamencie.
Witaj, dziękuję za odpowiedź i podpowiedź:) Acha, no to w tym może tkwić problem:( Bo jestem wprawdzie u tego samego operatora, ale przeszedłem właśnie z abonamentu na kartę...
 

andrzej koczara

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Listopad 2023
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
2_WGLunKeNkGCs_4c7K-LIn75u7w7kaz65tdLGiC0f3iMjOjJlUGWUvtPqUij99KKH0=s180-rw

Wklejam tego linka gdyż jakiś czas temu ten dialer zniknął ze sklepu Google, a wart jest zainteresowania chociażby z jednego powodu: dual sim działa rewelacyjnie co jest dzisiaj rzadkością w bezpłatnych tego typu produktach. Polecam, korzystam z tego od lat. Teraz od kilku dni pojawił się znowu w sklepie. Warto!!!
2_WGLunKeNkGCs_4c7K-LIn75u7w7kaz65tdLGiC0f3iMjOjJlUGWUvtPqUij99KKH0=s180-rw

Wklejam tego linka gdyż jakiś czas temu ten dialer zniknął ze sklepu Google, a wart jest zainteresowania chociażby z jednego powodu: dual sim działa rewelacyjnie co jest dzisiaj rzadkością w bezpłatnych tego typu produktach. Polecam, korzystam z tego od lat. Teraz od kilku dni pojawił się znowu w sklepie. Warto!!!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Coś tam Andrzeju nie wyszło z postem, ale jeżeli szukasz tej apki to w sklepie wujka Google nadal jest nieobecna. Pozostaje tylko Aptoide. Tam jest na 100%.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Do góry