TuneUp Utilities 2010 vs TuneUp Utilities 2011.

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Zwracam się do osób, które były użytkownikami TuneUp Utilities 2010, a obecnie przesiadły się na najnowszą wersję TuneUp Utilities 2011. Proszę o waszą opinię, czy nowsze znaczy lepsze ? Doszły mnie słuchy, że niektórzy użytkownicy najnowszej wersji narzekali na interfejs programu, jak i na jego większe wymagania systemowe (zamiast pomagać - muli). Jakie jest Wasze zdanie, czy warto przesiąść się na najnowszą wersję ?
 

miszel74

Świeżak
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
szczerze mowiac to wrucilem spowrotem z 2011 do 2010 , musze powiedziec ze 2011 strasznie spowalnial laptopa a interfejs to jakas porazka , 2010 ma czytelniejszy jak dlamnie interfejs co do przyspieszania zero rurznicy miedzy wersjami :D a pozatym mozna zdobyc jescze licke na 2010 :)
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
W moim odczuciu lepsza jest poprzednia, nie pobiera tyle zasobów komputera , lepiej się sprawdza w użytkowaniu :)
 

buto

Wygadany
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
62
Reakcje/Polubienia
0
2011 to zamulacz ,zamiast przyspieszać kompa spowolnił ,2010 pod tym względem jest lepszy,interfejs inny ale różnicy mi to nie robiło,co do funkcji to dokładnie już nie pamiętam ale nie wiem czy cokolwiek dodali w 2011
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
Ja też uważam że 2010 jest lepsza od 2011.Nowsza bardziej muli,dużo dłużej się uruchamia,więc wróciłem do wersji 2010.
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Może to jest OT, ale najlepszym kombajnem jest Auslogics Boost Speed. Bije na głowę Tuneup i są bardzo często promocje na niego.
 

tigi57

Świeżak
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
36
Reakcje/Polubienia
0
Powiem szczerze, że używałem TUU 2010 przez cały rok i byłem z niego zadowolony. Gdy wyszła nowa wersja 2011, przesiadłem się na nią i korzystam do tej pory. Moim zdaniem jest lepsza i ma więcej funkcji, które mi odpowiadają i są pomocne. Nie odczuwam mulenia jeśli chodzi o system (być może jest to spowodowane wydajnością mojego komputera). Proponuję Tobie, zainstalować wersję próbną 2010, później 2011(jeśli jest taka możliwość - nie jestem w 100% pewien czy dwie wersje będą pracowały w trialu, jedna po drugiej) i samemu sprawdzić, która wersja lepiej Ci odpowiada.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35909
Reakcje/Polubienia
24999
Miasto
Trololololo
Bije na głowę Tuneup
Pod jakim względem bije?

Nie korzystam z takich kombajnów ale jeśli miałbym wybierać to wybrał bym właśnie wersję 2011 z tym że powyłączał bym w niej te super hiper auto optymalizacje w tle i samemu ręcznie odpal co jakiś czas czyszczenie.Jeśli chodzi o szybkość uruchamiania to program szybciej startował od wersji 2010, posiada ładniejsze menu, zapewne kod programu jest zoptymalizowany czy tam unowocześniony.Oczywiście to jest tylko i wyłącznie moje zdanie jeśli chodzi o porównywanie wersji, każdy może mieć inne odczucia co do działania obydwu programów.najlepszym sposobem jest zainstalować np wersję 2010 pobawić się nią miesiąc a potem zobaczyć jak będzie śmigać 2011.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, sugestie i porady :)
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
OXYGEN
Auslogics ma o wiele lepsze samodzielne moduły (przede wszystkim do defragmentacji dysku, rejestru i jego czyszczenia), dam w sobie nie spowalnia systemu (oczywiście wręcz przeciwnie) i nie ma jakiegoś głupiego mega skutecznej optymalizacji Realtime. Wiem, że to można wyłączyć, ale sam fakt, jak to działa...
I moim zdaniem ma bardziej przejrzysty interfejs, ale wiadomo, że to kwestia gustu :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35909
Reakcje/Polubienia
24999
Miasto
Trololololo
Auslogics ma o wiele lepsze samodzielne moduły (przede wszystkim do defragmentacji dysku, rejestru i jego czyszczenia)

Ok, ale o wiele lepsze to według czego, kogo?
 

miszel74

Świeżak
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
Jesli juz mowa o lepszych gorszych to przetestuj sobie Advanced SystemCare Pro :D
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
OXYGEN THIEF napisał:
Auslogics ma o wiele lepsze samodzielne moduły (przede wszystkim do defragmentacji dysku, rejestru i jego czyszczenia)

Ok, ale o wiele lepsze to według czego, kogo?

Według mnie (własne doświadczenie) i według opinii na temat tych modułów. Poza tym sam używałem Tuneup 2010, potem Auslogics i ten drugi ma na pewno lepszy defragmentator dysku.

Poza tym spójrz na same opinie na temat wersji 2011 Tuneup ;) Wersja 2010 była całkiem udana, ale ta nowa?...
Dobra, koniec, bo chyba zacząłem OT :(

Ja bym wybrał wersję 2010 ;)
 
Do góry