Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
9696
Reakcje/Polubienia
28011
Tuniac to prosty i bezpłatny odtwarzacz multimedialny, oparty na popularnej aplikacji iTunes. Tuniac oferuje wygodne odtwarzanie muzyki na komputerze. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty audio – FLAC, Mp3, AAC, M4A, MP4, 3GP, OGG, AC3, ALAC, CDDA, APE, MIDI, MPC czy OFS. Służy również do odsłuchiwania internetowych stacji radiowych i strumieni umieszczonych na stronach internetowych.

Odtwarzacz Tuniac oferuje wygodny i zaawansowany w obsłudze edytor do zarządzania oraz modyfikowania listy odtwarzania. Edytor posiada też możliwość wyszukiwania utworów. Oprócz tego odtwarzacz jest bardzo prosty w obsłudze i nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych. Został wyposażony w funkcję ReplayGain, a także SVP renderer – za pomocą którego możemy korzystać z wizualizacji w programie.

Tuniac pozwala eksportować utworzone listy odtwarzania, a także importować pliki multimedialne, całe katalogi oraz strumienie z internetowych źródeł. Poza tym znajdziemy w nim funkcję do powtarzania odsłuchiwanego utworu muzycznego, a także opcje konfiguracyjne do zmiany poziomu jakości dźwięku i edytowania wizualizacji i dodatkowych wtyczek (pluginów).
opis:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pobieranie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry