Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Typora - wersje rozwojowe (beta)

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
24882
Polubienia
3488
Autor tematu #1

Typora to bezpłatny (w wersji beta) program który umożliwia konwersję, edycję, formatowanie i pisanie tekstów do HTML w efektywny sposób poprzez nowoczesny, konfigurowalny interfejs który jest idealny dla początkującego jak i zaawansowanego użytkownika.

Edytor Typora został skonfigurowany tak, aby był prosty w obsłudze dla początkujących użytkowników ale jednocześnie wystarczająco wydajny dla bardziej doświadczonych użytkowników. Zawiera wiele użytecznych funkcji które usprawnią cały proces pisania i edycji.

Typora posiada zarówno panel w postaci -drzewa plików- jak i panel artykułów (lista plików), co pozwala na efektywne zarządzanie plikami. Twoje pliki mogą być zorganizowane w foldery co pozwala na synchronizację dokumentów za pomocą wybranej przez Ciebie usługi w chmurze, jak na przykład Dropbox.

Typora posiada licznik słów dla wszystkich dokumentów oraz tzw.tryb - Focus Mode - który pomoże użytkownikowi skoncentrować się tylko na bieżącej linii, rozmywając pozostałe. Typora to solidny edytor który jest wygodny w użyciu i przyjemny dla oka.

Program dostępny dla Windows, Linux oraz Mac OS X
Strona producenta
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć

Pobieranko
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć