Używasz AdBlocka? Patrząc po praktykach amerykańskiego wywiadu, postępujesz słusznie

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Można twierdzić ze teraz wszyscy jesteśmy w wywiadzie :sarkazm
He he, może nawet nie zdajemy sobie sprawy z werbunku :zaciesz Ale chodziło mi o bicie piany przez autora tego "czegoś", bo rzetelnym artykułem bym tego nie nazwał. Co mnie obchodzi jakiś senator zalecający ADBlock'a. Czy ADBlock jest skuteczny już się nie dowiesz.

Równie dobrze mógłby napisać że senator zaleca żarcie kurczaków bo mają mniej tłuszczu od golonki :sarkazm
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Używam uBO. W zasadzie, to ten sam nieuczesany spaniel. Z automatu blokuje szkodliwe, ale nie wrażliwe, ciężkie skrypty. Jak sam
nie dodam do blokowania z 500 takich, które pomijają black listy uBO, to marnie bym skończył.
Namawiać do adblocka, to jedno, ale żeby adblock z wszystkimi filtrami nie radził sobie z dobreprogramy, czy OLX? Takich porad skutecznego blokowania nie widzę, nie czytam.
Przykład z OLX
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Wpierw kursik i praktyka blokowania, żeby ciebie nie szpiegowano, potem ucz się być szpiegiem. Chyba na tym to polega. Wpierw plik policies json, potem:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Tego nie ma w adblocku:
CSS Exfil Ochrona przez Mike GualTieri
Osłona przeglądarki przed atakami CSS Exfil!
CSS Exfil jest metodą napastnicy mogą użyć do kradzieży danych ze stron internetowych za pomocą kaskadowych arkuszy stylów (CSS). Ta wtyczka dezynfekuje i blokuje wszelkie reguły CSS, które mogą być zaprojektowane do kradzieży danych
Dodatek ustawiłem na alvays sanitize.
Czcionki sieciowe CSS3, czcionki sieciowe z prefiksem - a mnie już nic nie wadzi. Amerykanie zatrzymali się na adblocku i tyle rewelacji.
 
Do góry