UltraISO - !!!KONKURS!!!GIVEAWAY!!!

Status
Zamknięty.

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
U9AG0.png


! KONKURS ! UltraISO ! GIVEAWAY !

Do wygrania są 3 licencje do programu UltraISO v9.3.6.2750
3 licenses for UltraISO v9.3.6.2750 to win

Zasady :

Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś wygrać program UltraISO
Komentarze głupie, bezsensowne, lub uznane za niepotrzebne będą usuwane.
Konkurs zakończy się 5.11.2010
Licencje zostaną rozlosowane za pomocą random.org.

Rules :

Please write a comment why would you like to win UltraISO
Every stupid post or spam will be immediately deleted.
The giveaway ends on 5.11.2010
Winners will be selected randomly by random.org.

!!! POWODZENIA/GOOD LUCK !!!
 

spoczko

Świeżak
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Dlatego że aplikacja UltraISO umożliwia nam manipulację plikami obrazów pochodzących z przeróżnych aplikacji tego typu. Współpracuje z wszystkimi popularnymi formatami plików ISO, BIN, CUE, IMG, SUB, NRG, CCD i inne. Dodatkowo umożliwia wypalanie płyt CD i DVD co jest niezbędne przy pracy każdego informatyka :)
 

deklu

Świeżak
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
UltraISO to program, który jest z kategorii "Musisz go mieć". Ja go potrzebuję ponieważ często jestem zmuszony do tworzenia obrazów płyt, i uważam za najlepszy w swojej klasie. Do tej pory używam UltraISO w wersji 8 z jakiejś gazetki, ale miło by mieć wersję 9. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się wygrać licencję... bo do tej pory jeszcze nie udało mi się nic wygrać.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18255
Reakcje/Polubienia
38558
Miasto
Gdzieś w Polsce
Witam. UltraISO to doskonały program do konwersji, tworzenia, edytowania i wypalania obrazów płyt. Prosty w obsłudze, z dużą ilością opcji ustawień i obsługiwanych formatów. Niezbędny w każdym komputerze... dlatego liczę na jedną licencję. Pozdrawiam
 

makaew

Świeżak
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
22
Reakcje/Polubienia
0
Super program do tworzenia obrazów i nie tylko... ,nie ma nic lepszego i niezawodnego moim zdaniem od tego programu, więć biore udzial w tym konkursie
 

koll77

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Program zawierajacy dobre moduly do bootowania plyt oraz do szybkiego wgaldu w pliki iso mdf itd. Bardzo dobra alternatywa do Daemona oraz Poweriso :). Przylaczam sie do konkursu o licencje tegoz programu. Pozdrawiam:)
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
To bardzo dobry program - używam jednej z wcześniejszych wersji z jakiejś gazety. Szczególnie istotne dla mnie są takie funkcje jak możliwość tworzenia płyt bootowalnych czy edycji obrazów płyt. Dlatego ogromnie bym się cieszył z wygranej licencji na nowszą wersję....
 

zpk

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo mi zależy na tym oprogramowaniu. UltraISO wspaniały program do edytowania i wypalania obrazów. Duża możliwość konfiguracji czyni go bardzo funkcjonalnym. Mam nadzieję na zdobycie jednej cennej licencji. Pozdrawiam
 

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
Potrzebuję takiego programiku. Czasami zdarza mi się zrobić obraz. Czytałem, że jest to udana aplikacja do robienia obrazów, a do tego jest po polsku. Piszę się na konkurs. Może się uda?...
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
116
Miasto
Wrocław
Bardzo dobry i funkcjonalny program do nagrywania i tworzenia obrazów dysków,z przejrzystym interfejsem.Dlatego chciałbym mieć licencję na UltraIso.
 

Boyfriend

Świeżak
Dołączył
18 Październik 2010
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
Thanks for UltraISO giveaway. Please count me in. My use will be "Edit and Convert ISO File in Many Format". Waiting for Nov 05 :)
 

kpw

Świeżak
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
20
Reakcje/Polubienia
0
Chcę wygrać ten program, gdyż jest to jeden z najlepszych na rynku programów do "zarządzania" obrazami. Aktualnie posiadam bardzo starą wersję, która niestety nie współpracuje zbyt dobrze z Windows 7 x64.
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Program stabilny, funkcjonalny, bardzo przydatny do wypalania i emulacji. Dziękuję za konkurs i biorę udział :)
 
V

vhick

I like UltraISO a lot. It is a powerful software that can offer many option in editing and customizing your ISO. You can successfully make a non-bootable ISO in to a working bootable ISO. You can edit the files inside of it easily and efficiently. You can edit and creat projects in many image formats. You can burn immediately through its built-in burner.

thanks for the giveaway!
 

maximus

Wygadany
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
45
Reakcje/Polubienia
1
Zważywszy na funkcjonalność UltraISO, trudno oprzeć się pokusie i nie zawalczyć o licencję. Atutem programu jest jego uniwersalność. Obsługuje chyba wszystkie formaty obrazów płyt, ma przejrzysty, dający sie konfigurować interfejs i dodatkowo jest w polskiej wersji językowej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry