Security USB Safe Guard za darmo

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
USB Safe Guard v2.1.0.2 (lifetime)

Logo-2.png
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dzięki produktowi „
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
” możesz łatwo zmienić zwykłe USB na bezpieczne USB. Bezpieczne USB można otworzyć w trybie odczytu / zapisu lub tylko do odczytu, można również określić datę wygaśnięcia i liczbę wygaśnięcia, jeśli przekazujesz bezpieczne USB innym. Bezpieczne dzienniki użytkowania USB wysyłane do Ciebie mogą być odbierane przez e-mail w czasie rzeczywistym. Dzienniki zawierają informacje o komputerze przy użyciu bezpiecznego USB oraz kiedy i gdzie użyto bezpiecznego USB. Oczywiście możesz zdalnie wyłączyć lub odrzucić bezpieczne USB, dzięki czemu możesz zapobiec wyciekowi danych, nawet jeśli stracisz bezpieczne USB.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Bronco

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
184
Reakcje/Polubienia
13
Cytuję dwóch Użytkowników z dp.

Adronixmen:
„Program nic nie szyfruje a tylko UKRYWA. Po podłaczeniu pendrive pod tv (lub jakiekolwiek distro linuksa) pliki są całkowicie dostępne i czytelne!!!”

Dundee63:
„Program niczego nie szyfruje”.
„Ten program to fake. Jak zależy Wam na bezpieczeństwie danych, to nie używajcie tego programu. Wszystkie wiadomości do producenta pozostają bez odpowiedzi.”

Spotkałem się już z tego typu programami, które mają tylne furtki dla Wielkiego Brata...
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
Nie wiem kto jest deweloperem programów. Trudno jest ustalić ze strony głównej. Ale z prowadzonej korespondencji o ile pamięć nie myli to chyba osoby ze wschodu. Dokonałem całości tłumaczenia do wszystkich programów (stanowi 1 plik do wszystkich programów) i dałem zapytanie, czy zainteresowanie jest tłumaczeniem programów na j. polski. Podziękowano. Odpisano że nie.
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
I następny program od tego samego dewelopera Block Webcam and microphone na giveawayoftheday.
 
Do góry