Viber

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Viber 3.0.0.132799 for Windows

Viber to bezpłatny i wieloplatformowy komunikator, umożliwiający przesyłanie wiadomości tekstowych i plików graficznych, a także do prowadzenia rozmów głosowych i wideokonferencji – przy użyciu mikrofonu oraz kamery internetowej. Viber stanowi idealną alternatywę dla najpopularniejszego obecnie komunikatora głosowego – Skype.

Viber zyskał ogromną popularność w wersji mobilnej dla systemów iOS, BlackBerry i Android, a także Windows Phone. Viber w wersji desktopowej, umożliwia wykonywanie tych samych czynności co w wersji mobilnej – wystarczy mieć dostęp do internetu. Oprócz tego po zalogowaniu się przy użyciu własnego numeru komórkowego, możemy zsynchronizować listę kontaktów i wszystkie inne elementy wraz z całym archiwum przeprowadzonych rozmów (jeśli oczywiście korzystaliśmy już z programu w wersji mobilnej). Warto dodać, że możemy też kontynuować rozmowy rozpoczęte w aplikacji desktopowej, na przykład przy użyciu smartfonu, tabletu lub odwrotnie.

Korzystając z programu w wersji desktopowej uzyskamy najlepszą jakość połączeń głosowych i wideorozmów w HD, a także możliwość bezpłatnego wysyłania wiadomości SMS oraz zdjęć cyfrowych. Viber charakteryzuje się również szybkością działania i niewielkim zużyciem pamięci oraz procesora.

Uwaga:

Aby móc korzystać z komunikatora Viber, należy posiadać internet stacjonarny lub mobilny oraz własny numer telefonu komórkowego, który wymagany jest podczas logowania.
info:instalki.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Program Viber umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych, zdjęć, prowadzenie rozmów głosowych oraz wideo-rozmów. Jakość rozmów o niebo lepsza od Skype.
Google Play:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Platformy mobilne – iOS, Android, Windows Phone, BlackBerry, Bada i Symbian.
Wersje desktopowe – dla OSX i Windows:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Aby korzystać z wersji desktopowej, najpierw należy być użytkownikiem wersji mobilnej. Wiadomości i zdjęcia z wersji mobilnej synchronizują się z z wersją dla Windows/Mac OS X.
Używam jako apki na telefonie z androidem. Po ostatniej aktualizacji jest wersja pl.
Żadnych reklam i w 100% za darmo. Jego twórcy zapewniają, że był, jest i zawsze będzie wolny od reklam. Bezpłatne połączenia z dźwiękiem w jakości HD. W Viber Twój numer telefonu jest Twoim identyfikatorem.

Najważniejszą funkcją Vibera jest to, że tak naprawdę nie trzeba zakładać na nim konta. Naszym identyfikatorem jest numer telefonu komórkowego. Jednocześnie, jeśli zezwolimy aplikacji na dostęp do książki telefonicznej na smartfonie, od razu tworzy nam się lista kontaktów. Pojawiają się na niej wszyscy nasi znajomi, którzy też mają Vibera. Bardzo proste i funkcjonalne. Już po kilkunastu sekundach od zainstalowania można go bez problemu używać.
Nie wiem na ile to jest aktualne, bo dotyczy starszej wersji, ale powinno być tylko lepiej:
Minuta połączenia to tylko ~250 kB danych! Poniżej statystyki z Watchdog’a przed i po minutowym połączeniu. Zostaje prosta matematyka: pakiet 250MB wystarczy na około 1000 minut rozmowy, 1 GB = 4000.
 
A

Anonymous

Mój błąd. Szukałem czy nie ma o tym tematu i znalazłem tylko to: k-cik-dla-mobilnych-android-ios-itp-f47/viber-darmowe-rozmowy-i-wiadomo-ci-tekstowe-dla-telefonow-t10934.html?hilit=Viber#p57114
Pewnie dlatego ze wpisałem wyszukiwanie tutaj:

5868920Przechwytywanief.PNG

Skasuj Swój post, ja zaraz ten tez skasuję, bo to dubel. Nie dałem fotek bo nie mogłem złapać jak na antku 4.2.1 na galaxy s 2 zrobić, ale już wiem (home przycisk zasilania ale na samym dole klawisza) wrzucę do Twojego posta. Pzdr
 
A

Anonymous

Super aplikacja. Kilka dni temu wskoczyła aktualizacja, apka ma język pl:

4196427Bez_tytu__322_u.png
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5477
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
.
Viber Desktop Free Calls & Messages Viber

Uwaga!
Do aktywacji konta użytkownika na komputerze wymagana jest uprzednia instalacja komunikatora na telefonie.

dwonload v. 5.0.1.42 setup + portable


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Viber 6.7.2.21 (Windows)
What's new in this version:

In Viber for Desktop version 6.0.5 we have added an exciting new chat info screen!

1-on-1 Chat Info Screen Options:
- Media gallery: displays all photos and videos sent in the conversation. Learn more.
- Files: displays all files sent in the conversation. Learn more.
- Links: displays all link sent in the conversation. Learn more.
- Participants: shows the particpants in the conversation.
- Delete Conversation: deletes the conversation from all of your devices.

Additional Group Chat Info Screen Options:
- Mute Group: mute group notifications from your Desktop.
- Leave and Delete: leave the group and delete the conversation from only your devices.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry