Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18379
Reakcje/Polubienia
38964
Miasto
Gdzieś w Polsce
vintager.png
Vintager v2
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Vintager to ciekawy program za pomocą którego upiększymy nasze zdjecia.
Vintager offers you a broad array of special effects, filters, and adjustments to give your images a vintage style. Even before you play around with any of these vintage looks, you can prep your images using the editing tools offered by Vintager – crop, resize, and rotate as you need to get the results you want.
When you’re finished making your images all retro, put the finishing touch on them by using Vintager to add a frame around your photo that will make it suitable for sharing with family and friends!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Re: Vintager za darmo

Vintager 2
na hiszpańskiej stronie jest link do tego programu i wynika,że jest to program freeware
chyba,ze się mylę :scratch
strona producenta

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Re: Vintager za darmo

Tak by wyglądało że masz rację. Ja zainstalowałem wersję ze strony oficjalnej ( nie promocyjną - zawsze tak robię jak się da) i wyczytałem jak zarejestrować. Przyznaję że wcześniej nie wyświetlał się jako trial. Zarejestrowałem, wydaje mi się że nic się nie zmieniło. Ciekawe ?
 
A

Anonymous

Re: Vintager za darmo

tedi13 napisał:
Tak by wyglądało że masz rację. Ja zainstalowałem wersję ze strony oficjalnej ( nie promocyjną - zawsze tak robię jak się da) i wyczytałem jak zarejestrować. Przyznaję że wcześniej nie wyświetlał się jako trial. Zarejestrowałem, wydaje mi się że nic się nie zmieniło. Ciekawe ?

program nie chce,żadnego kluczyka
i sobie chodzi czyli BDJ wciska darmowe programy jako promo :p :p :p
zresztą na stronie producenta jest napisane Wolne Oprogramowanie
i nie można znależc innych wersji jak Vintager 2
 

Jast

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Re: Vintager za darmo

Wersja bez kluczyka ma ograniczenie zapisywanych "arcydzieł" do 2048 px.
Kluczyk można otrzymać po dobrowolnej kontrybucji w wysokości co najmniej 4.95 $ na stronce producenta.
Pozdrawiam.
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Re: Vintager za darmo

bonaventura napisał:
tedi13 napisał:
Tak by wyglądało że masz rację. Ja zainstalowałem wersję ze strony oficjalnej ( nie promocyjną - zawsze tak robię jak się da) i wyczytałem jak zarejestrować. Przyznaję że wcześniej nie wyświetlał się jako trial. Zarejestrowałem, wydaje mi się że nic się nie zmieniło. Ciekawe ?

program nie chce,żadnego kluczyka
i sobie chodzi czyli BDJ wciska darmowe programy jako promo :p :p :p
Jak otworzysz okno klawiszami CRLT+ALT+M, to jakbyś chciał możesz wpisać klucz i po powtórnym otwarciu tego okna będziesz miał napisane, że masz stałą lickę, może warto ....
 
A

Anonymous

Re: Vintager za darmo

tedi13 napisał:
Jak otworzysz okno klawiszami CRLT+ALT+M, to jakbyś chciał możesz wpisać klucz i po powtórnym otwarciu tego okna będziesz miał napisane, że masz stałą lickę, może warto ....
niby tak co na Amen,to na Amen :papież
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Witam!
Do zainstalowanego dawniej programu wrzuciłem kod z promocji i z wersji Standard, po zaakceptowaniu numeru przekształciło się w "Permanent license", ale co to daje nie mogę wykapować ? Może większa rozdzielczość ?
 
Do góry