VPN - które usługi polecacie

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Cześć.

Szukam płatnego VPN-a ale nie Norda (i wzwyż), który aktualnie cenowo przegina. Do 3$ za miesiąc. Możecie polecić przetestowane usługi? No-logs policy, możliwość faktycznego wyboru serwerów w różnych lokalizacjach, mile widziane przetestowane odblokowywanie netfliksa, apple tv i hulu oraz odpowiednia szybkość wysyłania plików 3-4 Mbps. Jak wygląda sprawa z szybkością Ghosta? Nie korzystałem z niego od lat.
Aktualnie jestem na Pure, który jest koszmarem w porównaniu z Nordem.

:hi

A.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Zasadniczo nie polecam VPNow, antywirusow i innych rzeczy... bo nie.

Ale patrzac na to czego szukasz, to bym sie zainteresowal Windscribe (z promocja stad, o ile wiem jeszcze sie da: https://programyzadarmo.net.pl/threads/windscribe-vpn.45586/ - wychodzi 54USD/3lata, i sie toto laczy, wiec mozna sobie dla fantazji kupic ze 3 razy, wtedy mamy 9lat za 162 dolary (dzieciom zainstalowalem, ogladaja z... roznych lokalizacji zarowno polskie, angielskie jak i amerykanskie streamingi).
Mozesz tez kupic Windscribe za 0.01usd/miesiac,ale wymaga oplacenia jedonrazowo za 7980lat za 1000 USD (pisze jak najbardziej powaznie, masz link w poscie ktory wrzucilem wyzej).
Od czasu do czasu wrzucaja promo w ramach ktorego masz 50GB miesiecznie za darmo, wiec zalezy ile sciagasz/ogladasz (pewnie to za malo bedzie).

Acha, wysylanie, oczywiscie zalezy GDZIE wysylasz, z ktorego wezla i do jakiej lokacji, ale generanline z ich lacza jest 8-11mbps.
Maja taki fajny feature:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(oczywiscie poziom zaufania jest... indywidualny).

Mozesz tez sprawdzic Surfshark, asz go za okolo 2.5 dolka za miesiac przy 2letnim planie wprost, albo 2.31/mc z surfsharka czy bleepingcomputer przy 4letniej subskrypcji.
Acha, dla andka wspiera shadowsocks i wireguard.
I tez ma oczywiscie canary:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry