Czy VSO Downloader to program godny polecenia?


  • Głosujących
    4

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
VSO Downloader 3.1.0.31
Pobieranie strumieniowe
Przechwytuj strumieniowe wideo z tysięcy stron takich, jak YouTube, DailyMotion, Facebook, Vimeo, Metacafe, Myspace i wielu więcej stron ze strumieniowymi Audio i Wideo
Przechwytuj strumieniowe Audio z dowolnej strony: Pandora, Last.fm + więcej
Przechwytuj radia internetowe, pobieraj na co masz ochotę
Przechwytuj strumieniowe wideo HD przez wybór rozdzielczości na stronie Web
Wspierane formaty: FLV, MP4, WMV, ASF, MP3, SWF...
Materiały strumieniowe są wykrywane i pobierane automatycznie (nie musisz nawet kopiować i wklejać adresu URL)
Zintegrowana konwersja Audio i Wideo
Konwertuj pliki wideo do różnych fotmatów automatycznie po pobraniu: AVi, Xvid, H264, MP4, MPEG4, telefony mobilne oraz formaty Apple: iPad, iPod, iPhone
Zintegrowany konwerter MP3, pobieraj wideo i konwertuj do MP3
Konwerter posiada opcje normalizacji Audio
Pobieraj YouTube do MP3
Dodawaj napisy (wspierane formaty: srt, ssa, sub/idx)
Całkowicie bezpłatnie
100% bezpieczny i bezpłatny
Bez reklam i spyware, bez pasków toolbar
Bezpłatne pobieranie strumieniowe
Wsparcie wielu protokołów
Wsparcie RTMP (pobieranie do 50% materiału dla niezarejestrowanych)
HTTP, HTTPS...
Shoutcast
Secure stream
Bardzo szybkie pobieranie
Zintegrowany akcelerator pobierania
Nagrywanie strumieni szybko i bez potrzeby buforowania
Pobieranie wielu plików jednocześnie
Przyjazne użytkownikom nazywanie plików
Działa niezależnie, z każdą przeglądarką: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera i innymi...
Ad-blocker: Wykrywa i nie pobiera reklam w materiałach wideo
Szybkie zmienianie nazw plików zintegrowane z programem
Ręczne zmienianie nazw plików podczas pobieranie, jeśli możliwe (F2)
Opcja wznawiania pobierań ponawia pobieranie wideo od miejsca przerwania
Wstrzymuj jedno lub wiele pobierań
Uruchamiaj ponownie niedokończone pobierania po ponownym uruchomieniu programu
Własne filtry rozszerzeń i typów plików, które mają być wykrywane/ignorowane
Decyduj, czy pobierać materiały automatyczne, czy ręcznie na żądanie
Oprogramowanie działa w tle i może być kontrolowane z poziomu zasobnika systemowego
VPN & Proxy
Wsparcie wszystkich rodzajów VPN
Wsparcie serwerów proxy

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Kompatybilność z Windows (wersje 32- i 64-bitowe)
Wsparcie XP, Vista, oraz Windows 7, Windows 8
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Programu używałem jakiś czas temu ale niestety w wersji podstawowej ma poważną wadę - pobiera tylko 50% pliku i to w niskiej jakości.
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
al_arsen napisał:
Programu używałem jakiś czas temu ale niestety w wersji podstawowej ma poważną wadę - pobiera tylko 50% pliku i to w niskiej jakości.
...kurza twarz nie testowałem
nie wiedziałem ,że to taki bajer :(

na wszystkich polskich stronach nie ma słowa na ten temat ,tylko cacy,cacy, znaczy się
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1119
Reakcje/Polubienia
5059
Bardzo dobry program. Używam go już ponad rok. Bez problemu można nim pobierać filmy z różnych stron internetowych. Wersja free ma jednak pewne ograniczenia, które są zniesione w wersji płatnej Ultimate:

Cechy płatnej wersji Ultimate:

- Brak limitacji dla zaawansowanych protokołów, włączając w to RTMP
- Nagrywaj stacje radiowe online
- Brak limitów wielkości dla nagrywania strumieniowego
- Konwertowanie do wielu formatów wideo (wersja bezpłatna umieszcza znak wodny)
- Konwertuj do wysokiej jakości MP3
- Priorytetowe wsparcie techniczne

Oczywiście konwertowanie możemy wykonać przy pomocy innych programów. Nagrywanie transmisji online ( pewnych typów np. kamerki) jest ograniczone do rozmiaru 2mb.

Cechą pozytywną także wersji free jest automatyczne wykrywanie strumienia wideo. Po prostu wchodzimy na stronę z filmem włączamy na moment odtwarzanie i program zaczyna za moment automatycznie go pobierać.
Można jednocześnie pobierać kilka filmów z różnych stron. Filmy pobierane powyżej ustalonego limitu pobierania jednoczesnego ustawiają się w kolejce do pobrania i pobierane są automatycznie, jak przyjdzie na nie kolejność pobierania. Pobieranie z serwerów które umożliwiają wielokrotne połączenie np. z youtube odbywa się bardzo szybko ( kilka razy szybciej niż z innych serwerów).

Reasumując:

Polecam ten program który w wersji darmowej oferuje to co inne programy tego typu oferują w wersjach płatnych.

Dla koneserów pobierania multimediów informacja: wersja Ultimate z licencją na zawsze bez ograniczeń czasowych kosztuje 160 zł. Na pewno dużo taniej niż inne programy tego typu. Zresztą sprawdźcie :)

Co do wypowiedzi al - arsen

Programu używałem jakiś czas temu ale niestety w wersji podstawowej ma poważną wadę - pobiera tylko 50% pliku i to w niskiej jakości.

Jakiej wersji programu używałeś? Ja używam bezpłatną wersje 2.9.14.8 i przy pobieraniu filmów nic takiego nie występuje. Jakość moim zdaniem też jest przyzwoita.
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
No to teraz wiem ,że nic nie wiem-OT ZAGWOZDKA ??
jedynie znalazłem wypowiedzi na DP-niezbyt
Ale oni nie są żadnym autorytetem i mijają się z opiniami o kilometry

pisać każdy może, lepiej lub gorzej ale nie oto chodzi,
jak co komu wychodzi.
Czasami człowiek musi,
inaczej się udusi,

tyczy opiniotwórców na DP
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Co do wypowiedzi al - arsen

Programu używałem jakiś czas temu ale niestety w wersji podstawowej ma poważną wadę - pobiera tylko 50% pliku i to w niskiej jakości.

Jakiej wersji programu używałeś? Ja używam bezpłatną wersje 2.9.14.8 i przy pobieraniu filmów nic takiego nie występuje. Jakość moim zdaniem też jest przyzwoita.

Nie powiem dokładnie jakiej wersji używałem ale na pewno 2.xx w wersji podstawowej. Pobierałem ( a przynajmniej chciałem pobrać) utwory z Pandory, której często słucham. Co do filmów to pobrałem jeden dla sprawdzenia i ściągnął się cały ale nie pobieram w ogóle bo jeśli są na Youtube to po co je pobierać skoro można tam oglądać.

Teraz zainstalowałem dla sprawdzenia tą wersję i jest to o czym pisałem - 50% utworu z Pandory

3fbWCLg.png


n1VtASu.png


Tak to właśnie u mnie wygląda.
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1119
Reakcje/Polubienia
5059
Podsumujmy nasze rozważania żeby nie robić ludziom wody z mózgu.

Pliki pobierane plików z transmisji w czasie rzeczywistym (najczęściej na żywo) czy to np. z telewizji internetowej czy też transmisja z jakiegoś radia internetowego wymaga wersji płatnej Ultimate.

(Uwaga - do zapisywania muzyki odtwarzanej ze stacji radiowych jest sporo innych programów)

Pobieranie filmów ze stron typu kinomaniak.tv, ekino.tv , youtube itp. serwisów jest możliwe w całości przy pomocy wersji free tego programu

Pobieranie utworów muzycznych z serwisów typu np. wrzuta.pl jest też możliwe w całości przy pomocy wersji free tego programu (teraz przed chwilą pobrałem dla testu plik 50mb).

Oczywiście może się czasami zdarzyć że film jest na kiepskim serwerze i nie uda się go pobrać nawet przy pomocy płatnej wersji. Ale to są wyjątki z reguły.

Tym programem pobrałem już około 300 filmów z różnych stron z filmami i około 500 utworów mp3. Przy pobieraniu z youtube ustawiamy w playerze na stronie najlepszą jakość, bo inaczej program nam pobierze jakość domyślną filmu.

P.S
Jest to wytłumaczenie w pewnym uproszczeniu, bo nie każdy musi znać pojęcia np. Real Time Streaming Protocol czy pseudo Streaming, czy też różnice w typach serwerów strumieniowych, bo do szczęścia to nie jest każdemu potrzebne. Mam nadzieje że takie proste wytłumaczenie będzie bardziej zrozumiałe.

A na koniec wielkie dzięki za: przedstawienie tego dobrego programu i za konkretną dyskusję dzięki której forumowicze więcej się dowiedzieli o praktycznym działaniu tego programu. Dobrze jest podzielić się doświadczeniami..to nas wszystkich ubogaca.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1071
Reakcje/Polubienia
40
Poszukuję programu który mógłby pobrać film ze strony TVP INFO
 
A

Anonymous

PiotrN72 napisał:
Poszukuję programu który mógłby pobrać film ze strony TVP INFO
Zainstaluj Maxthona . Posiada "wbudowany" sniffer plików, większość materiałów video ściąga bez problemow
:dziwak
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5490
Reakcje/Polubienia
3999
Miasto
Polska

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1071
Reakcje/Polubienia
40
jorn
Dzięki za podpowiedź - dzięki twojej wskazówce zaczynam lubić Maxtona.
Nigdy wcześniej nie używałem tej przeglądarki.
antbil007
pobrałem wersję portable ale ze strony Portableapss.com
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35571
Reakcje/Polubienia
24599
Miasto
Trololololo
PiotrN72 napisał:
jorn
Dzięki za podpowiedź - dzięki twojej wskazówce zaczynam lubić Maxtona.
Nigdy wcześniej nie używałem tej przeglądarki.
antbil007
pobrałem wersję portable ale ze strony Portableapss.com

Maxthon całkiem klawa przeglądarka muszę przyznać, również używam jako dodatkową.
 
A

Anonymous

Maxthon jest kapitalny ,a jego funkcje ktore sa w nim zaaplikowane ,cholernie dobre. :ok
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1071
Reakcje/Polubienia
40
jak zmienić na karcie szybkiego wybierania nazwę strony i wstawić swój obrazek (tak jak np. w speeddialu w operze lub tego typu dodatkach w firefox)
Wiem że to pytanie nie jest dla tego wątku lecz "z rozpędu" piszę.
 
A

Anonymous

Aktualnie siedze na fonie ,ale z tego co sobie przypominam to w gornym ,prawym boku masz opcje wstawienia swojego tla
Jesli chodzi o strony , to najzwyczajniej edytujesz, dodajac adresy tych ,ktorych chcesz ... jesli dobrze Cie zrozumialem oczywiscie :wariat
Zarejestruj sie na koncie Maxthona- po reinstalce syst , po ponownej instalacji przegladarki i zalogowaniu sie, bedziesz mial automatycznie wszystkie ustawienia wraz z zakladkami spowrotem :dziwak
 
Do góry