[WAŻNE!] Regulamin działu Bazarek / License exchange

Status
Zamknięty.

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
24
W tym dziale można jedynie wymieniać oryginalne licencje na inne oryginalne lub przekazywanie oryginalnych licencji innej osobie. Ponieważ w nazwie forum występują słowa za darmo, obowiązuje bezwzględny zakaz handlu licencjami. Jeśli chcesz coś sprzedać to odwiedź popularne portale aukcyjne.

Przed założeniem nowego wątku w dziale Bazarek / License exchange zapoznaj się z panującym tu regulaminem. Wszystkie nieregulaminowe posty będą kasowane!

Regulamin:

1) Temat nowego wątku należy pisać zgodnie z ustalonym schematem, [Tag] Nazwa programu/Kilka programów.

[Szukam] Podaj pełną nazwę programu do którego szukasz licencji
[Posiadam] Podaj pełną nazwę programu do którego masz licencję
[Zamienię] Kilka programów
[Oddam] Podaj pełną nazwę programu do którego licencję chcesz oddać za darmo/Kilka programów


Używaj tagu [Szukam] jeśli chcesz wymienić kilka programów które posiadasz na jeden inny lub jeden program który posiadasz za jeden inny.
Używaj tagu [Posiadam] jeśli chcesz wymienić jeden program który posiadasz na kilka innych.
Używaj tagu [Zamienię] jeśli chcesz wymienić kilka programów które posiadasz na kilka innych.
Używaj tagu [Oddam] jeśli chcesz oddać za darmo posiadany program (jeśli chcesz oddać kilka programów napisz [Oddam] Kilka programów).

Np. [Szukam] WinRAR 4.10

2) Treść nowego postu powinna zawierać:

Dla tagów [Szukam]/[Posiadam]/[Zamienię]

a) Nazwy programów które posiadasz (dokładna lista zawierająca nazwę, wersję, czas trwania licencji, ilość stanowisk i określenie czy oferta dotyczy wszystkich programów razem, czy każdego z osobna). Dla każdego programu dodaj miejsce pochodzenia numeru seryjnego, jeśli licencja pochodzi z promocji lub konkursu podaj jego adres URL.

Np. Internet Download Manager v6, 1 Rok, 1PC
Zaloguj się lub zarejestruj to view Spoiler content!

b) Nazwy programów do których szukasz licencji (dokładna nazwa, wersja, oczekiwany minimalny czas trwania licencji i ilość stanowisk).

Np. WinRAR 4.10

Dla tagu [Oddam]

Podaj listę nazw programów które chcesz oddać za darmo wraz ze szczegółami dotyczącymi licencji (nazwa, wersja, czas trwania licencji, ilość stanowisk, liczba posiadanych licencji i ewentualnie minimalną ilość postów/punktów reputacji użytkownika do którego skierowania jest ta oferta).

Np.
WinRAR 4.10 x2
Internet Download Manager v6, 1 Rok, 1PC x3 (od 5 punktów reputacji)

Aby ustrzec się przed oszustwem poproś przyszłego kontrahenta o część numeru seryjnego i sprawdź jego legalność u producenta. Np. jeśli klucz ma postać 12345-67890-ABCDE-FGHIJ-KLMNO, poproś o część 12345-67890-ABCDE-FGHIJ. Jeśli licencja składa się z nazwy użytkownika i numeru seryjnego, zażądaj podania nazwy użytkownika i części numeru seryjnego. Tak uzyskane informacje możesz również sprawdzić w wyszukiwarce internetowej.

Wszystkie tematy niezgodne z regulaminem zakładane w tym dziale będą kasowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry