Walki Bokserskie-informacje,ciekawostki

A

Anonymous

Nadszedł dzień w którym fani boksu w Polsce będą mogli sobie odpowiedzieć na pytanie ile wart jest nasz Polski "Prospekt" w HW Artur Szpilka
co do samej postaci Szpilki- od praktycznie samego początku jego osoba działała mi na nerwy , jego zachowanie z pogranicza "rynsztoku" utwierdzało mnie w przekonaniu, ze gościu jednak zakończy swoja karierę niczym "alfonsoKostecki" nie mniej odnoszę wrażenie ze chłopak zaczyna trochę myśleć i uważniej dobiera słowa a
do tego , czym u mnie zaplusowal , nie bal się podjąć wyzwania
wiec dam mu dziś szanse i mimo wszystko , będę mu kibicował
jeśli jest tu ktoś kto będzie chciał zobaczyć ta walkę, a będzie siedział przy kompie to:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Re: SZPILKA vs JENNINGS

Gdyby komuś cięło na streamach, to można zrobić następujący numerek (o ile nie przeszkadza j.ruski).
Ściągamy rozszerzenie Russian TV na Chrome z Chrome Web Store i włączamy kanał Russia 2 i od 4.00 mamy transmisję.
 
A

Anonymous

Re: SZPILKA vs JENNINGS

Gala jest transmitowana na Polsacie Sport,wiec dajta sobie spokój ze streamingami.
Nie lubię Szpulki i mam nadzieję,że zbierze bęcki od murzyna :klawik.
Odkąd zaczął ciułać grosze,odciął się od swojej ferajny a takie rzeczy nie są mile widziane na dzielni...
Fragment oświadczenia Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków w sprawie Szpulki:

Swoją zerową wiedzę na tematy kibicowskie udowodnił między innymi podczas jednego z wywiadów w studio Orange Sport.Są jednak zasady, na których łamanie nie możemy sobie pozwolić. Bo co on k**** jest żubr żeby go specjalnie traktować ? Od dziś trzymać się będziesz z pseudo gangsterami z żydowskiej części Krakowa jako zwykła przegoniona pizda! Przegoniona właśnie za to że za swoich mentorów wybrałeś pasiaste ścierwo.
:szydera
 
A

Anonymous

Re: SZPILKA vs JENNINGS

Hornet napisał:
Gala jest transmitowana na Polsacie Sport,wiec dajta sobie spokój ze streamingami.
zgadza sie ale np ja nie mam dostępu do "PS" w tv(zakladam ze nie tylko ja)
dla tego podałem te adresy :)
 
A

Anonymous

Re: SZPILKA vs JENNINGS

Hahaha...i balonik pękł :szydera.Szpulka teraz poczeka kilka latek na jakiegoś wartościowego przeciwnika.
Zawsze wiedziałem,że boksersko jest zwykłym przeciętniakiem ale Wasilewski ma wyjątkowy dar do bicia piany,więc wielu się nabrało.
Teraz czekamy na walkę Tomka z Głazkowem i bęcki Fonfary z Adonisem :papież
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9850
Reakcje/Polubienia
10471
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Re: SZPILKA vs JENNINGS

Wypowiadasz się w kilku tematach o Palakach ich klęskach i chwale, bronisz Polaków a jak jeden z nich walczy o jakieś trofeum to chcesz żeby dostał po twarzy i przegrał. Szkoda tylko, że nie potrafisz oddzielić Szpilki chłopaka z dzielnicy od Szpilki polskiego pięściarza. Taki trochę wybiórczy patriotyzm.

A w dodatku celowe przekręcanie nazwiska to takie trochę dla osób w wieku 13-15 lub sfrustrowanych 15+.
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
Re: SZPILKA vs JENNINGS

wg. mnie to była kolejna niepotrzebna walka w wykonaniu polaków, tak jak Gołoty z Adamkiem na którą było zdecydowanie za późno, Adamka z Kliczką w której jedynie cud mógł pomóc Tomkowi a w tym przypadku wydaje mi się, że dużo za wcześnie dla Szpilki
co on takiego pokazał we wcześniejszych walkach? niby wygrywał, ale z kim, w jakim stylu? teraz dostał niby tylko o klasę lepszego przeciwnika od poprzednich, o którym nawet jego promotorka sama wypowiada się, że jest przeciętnym, przewidywalnym bokserem który nie ma szans na podbicie wagi ciężkiej i umiejętności starczyło na dwie rundy
do ekstraklasy bokserskiej jeszcze daleka droga...
 
A

Anonymous

Re: SZPILKA vs JENNINGS

Wiec tak :wariat
w moim odczuciu ta walka pokazała iż Jennings nie jest "towarem" który "zbawi Amerykę" w HW
jedynym walorem Amerykanina , co mnie zszokowało była jego silą, ale jest to pięściarz wolny i mimo ogólnej pozytywnej opinii, ograniczony technicznie
gdyby szpilka nie siadł kondycyjnie i walczył tak jak do 5 tej rundy to myślę ze mógł by to starcie wygrać
Szpilka musi popracować przede wszystkim nad kondycja bo tutaj totalnie siadł i w zasadzie od 6stej rundy wiedziałem ze zakończy się to tak jak zakończyło, do tego Artur okazał się słabszym fizycznie , nad czym również trzeba pracować , no i obrona ... postępy mimo wszystko widać nie mniej mimo wszystko i tutaj pewnie wielu ie ze mną nie zgodzi, bardziej perspektywicznym jest dla mnie Polak , mam nadzieje ze weźmie się w garść i zacznie nad sobą pracować, bo to młody chłopak a to doświadczenie może mu naprawdę pomoc . Myślę ta walka była potrzebna i zaowocuje na przyszłość :piwko
 
A

Anonymous

Re: SZPILKA vs JENNINGS

Al_Arsen- To nie moja wina,że Szpulka jest miernotą.
Przecież nie jestem ani jego trenerem ani jego promotorem.I nawet oni nie ponoszą za to tak naprawdę odpowiedzialności...gdybyś chciał znaleźć sprawcę nieszczęść Szpulki to musiałbyś napisać zażalenie do Pana Boga.
Al_Arsen-przecież Ty...stary znawca sportu :wariat ...dobrze pamiętasz : nawet taki kelner jak M.Mollo złamał szczękę Szpulce więc o czy my mówimy ?
Ale coś tak mało w tym poście napisałeś o samej walce :szydera .To co Cię tak najbardziej ujęło u Szpulki ?
Praca nóg ? Balans ciała przy linach ? Kondycja ? Czy mityczny cios ?
al_arsen napisał:
Szkoda tylko, że nie potrafisz oddzielić Szpilki chłopaka z dzielnicy od Szpilki polskiego pięściarza. Taki trochę wybiórczy patriotyzm.
Oddzielić to jedno a kibicować to drugie,nigdy nie będę kibicował Szpulce i nie nazwałbym tego wybiórczym patriotyzmem tylko asertywnością-odsyłam do słownika język polskiego.
al_arsen napisał:
A w dodatku celowe przekręcanie nazwiska to takie trochę dla osób w wieku 13-15 lub sfrustrowanych 15+.
Tak ? On się nie nazywa Szpulka ? To przepraszam...chyba przestanę czytywać najbardziej prestiżowe portale o boksie .
Ale niech będzie : 13-15 jak najbardziej mi pasi.

BTW.Dlaczego mnie w ogóle nie zdziwiła Lista Oburzonych ? Aha...już wiem...zawsze te same nazwiska :szydera
Bizon-piszesz ciota.Czy tak czasami w necie nie określają Zakościelnego i Wieczorkowskiego ?? Bardzo Dziękuję za komplement.Też Cię kocham :jezyk

Może faktycznie nie znam się na boksie...dlatego na koniec kilka opinii ze strony bokser.org :

Szpulka nic nie zrobił Jenningsowi. Czarny wszystko spokojnie łapał na gardę i powoli tłukł go wszędzie. Jennings spokojnie czekał, a że piekielny cios Szpilki okazał się mitem to robił co chciał. Od 6 rundy zaczęło się pływanie, bo jednak trochę Szpulka pobiegał po ringu.

Walka żałosna. Jeden gorszy od drugiego. Szpilka bez żadnej woli walki? Gdzie jego chęć zwycięstwa? Gdzie walenie na cytryne. Czym on chciał wygrać? Pseudo balansem przy linach, czy tymi żałosnymi nokdaunami?
Jestem szczerze rozczarowany tą walką.
Jennings to jakiś kołek. Obydwoje nie mają szans z czołówką. Wstyd mi za taką postawę Artura.

Mega zabawne jest to jak Szpulka rozkłada ręce po tym jak zainkasuje cios.

To jakiś nowy układ taneczny z Wawrzykiem planują ?

Podsumować można tak; jeszcze nigdy w historii boksu taki cienias nie zarobił takiej kasy będąc jednocześnie w Medison i HBO - giga sukces marketingowy Wasyla i Was drodzy kibice

Ta walka zweryfikowala wszystko. Szpilka bylby dobrym bokserem gdyby przeciwnik mial zakaz zadawania ciosow.

Byłem za Szpilmanem w tej walce bo to normalne. Jennings wypadł blado wg wielu ekspertów, tzn. nie pokazał nic nadzwyczajnego. A mi za to podobała się walka w jego wykonaniu. Realizował założenia taktyczne, ma żelazną kondycję i jest prawdziwym atletą. Dodają do tego ten zasięg i mamy na prawdę ciekawego zawodnika. Systematycznie rozbijał gita ciosami na dół

Sory, ale szpilka oprócz opluwania innych i robienia tanich sensacji nie umie nic. Pokazał na co go stać dzisiaj, wyżej dupy nie podskoczy. Jeśli ktoś łyka jeszcze to co mówi to tylko o nim świadczy.

Młody to był Tyson jak zostawał mistrzem świata, teraz to juz tylko równia pochyła, albo dalsze pompowanie rekordów kelnerami z 2 czy 3 garnituru bokserkiego, bambo pokazał jak daleko do pierwszej dziesiatki Arturow

To nie jest ten poziom! Po prostu. Trzeba wziąć na klatę że Szpulka nie przeskoczy pewnego poziomu i koniec. Szpulka jest dość wątły jak na HW. Zeby jeszcze był jakoś dużo szybszy od reszty, ale nie jest. Technika kuleje, a do tego zamiast rzucić się na czarnego to próbował go wypykać. Ale czym chciał to zrobić.
 
A

Anonymous

Re: SZPILKA vs JENNINGS

Hornet- strasznie wybiórczo "przedstawiłeś" te opinie
i nie jest to obiektywne spojrzenie na sprawę
Wawrzyk- sie skompromitował
Szpilka- nie
i biorąc pod uwagę jego wiek , można myśleć pozytywnie
przytocze dwie opinie z zagranicznego portalu bokserskiego
Chibs

Jennings should avoid Fury, he is too big for ByBy, stronger and hits harder, I think he would invite him into his dirty style and then ko like Cunningham.
But I see fights :
Jennings – Povietkin
Szpilka – Mitchell

Posted January 26, 2014 7:23 am

the voice of reason

Fantastic fight – szpilka remains a very decent prospect and can learn and bounce back – as for jennings – he looked awesome in there. Fabulous performance. The man has it all going on and is very exciting to watch

Posted January 26, 2014 7:08 am
 
A

Anonymous

Re: SZPILKA vs JENNINGS

jorn napisał:
Hornet- strasznie wybiórczo "przedstawiłeś" te opinie
i nie jest to obiektywne spojrzenie na sprawę
Wawrzyk- sie skompromitował
Szpilka- nie
i biorąc pod uwagę jego wiek , można myśleć pozytywnie
Jorn-każdy ma prawo do własnego zdania :) .Nigdzie nie napisałem,że musisz identyfikować się z moimi opiniami.
Według Ciebie nie jest obiektywne a według mnie : jak najbardziej.
Nic ze Szpulki nie będzie...pogadamy za kilka lat i zobaczymy kto był lepszym prorokiem :papież .
 
A

Anonymous

Re: SZPILKA vs JENNINGS

Czas pokaże, jednak ja "odważę się" myśleć pozytywnie
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2420
Reakcje/Polubienia
2874
Re: SZPILKA vs JENNINGS

Chętnie sie wypowiem w temacie jako osoba interesująca się boksem od 1996 roku..

Szpilka - kiepska kondycja, słaba obrona, schematyczne akcje. Gdzie to polskie pier###cie ?
Ogólnie słabe przygotowanie..
Jedyne za co można Szpilkę pochwalić to praca nóg..Poza tym kompletnie nic nie pokazał..
Jennings przez całą walkę niezagrożony, dobra obrona, taktyka na walkę (ciosy na tułów i lewy sierp..)
Jennings o klase lepszy. Przyda się Szpilce ten kubeł zimnej wody. Może zejdzie na ziemię i zacznie naprawdę zasuwac.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Re: SZPILKA vs JENNINGS

MLJ napisał:
Może zejdzie na ziemię i zacznie naprawdę zasuwac.

Zasuwanie nic nie da, dopóki majstrować przy nim będzie trener Łapin.
 
Do góry