Wasze ulubione programy pocztowe

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Jakie są Wasze ulubione programy typu klient poczty.
Posiadam licencję na The Bat, ale nie bardzo mi on pasuje. Właściwie to nie znalazłem takiego idealnego. Potrzebuję prostego klienta pocztowego jak np. eM Client.
 
A

Anonymous

Tak się zastanawiam, co nie leży Ci w The Bat - wszak to jeden z lepszych klientów?
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Mój ulubiony to właśnie eM Client :) Do niedawna jeszcze używałem darmowego programu ePrompter. Jest prosty w użyciu i pozwala na ustawienie wielu kont.
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Moim ulubionym był do niedawna The Bat Pro 3.63 Ekspert zakupiony z Komputer Światem i było wszystko ok, ale od pewnego jednak czasu ok miesiąca wstecz przestał odebrać pocztę z kont Gmail ( komunikat: Nieobsługiwany certyfikat).zacząłem testować innych klientów jak np. foxmail7_2_7_021_spl, Koma-Mail 3.83, i inne, bardzo podobny do bata okazał się DreamMail może nie tak rozbudowany jak The Bat ale dla mnie jest ok (nieograniczona ilość kont i wizualnie bardzo podobny do Bata i chyba nawet szybszy.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35386
Reakcje/Polubienia
24420
Miasto
Trololololo
thunderbird :guma
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Postbox do niedawna. Wydaje się, że wersja 3, którą mam z Windowsem 10 nie współgra. Chyba się rozstaniemy.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Moim ulubionym klientem poczty, używanym od lat, jest Mozilla Thunderbird. :) Mimo że mam system 64-bitowy, używam jej wersji 32-bitowej. I to mi odpowiada. :)
 
Do góry