Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
WebAnimator Go v.2.3.7.0

vPiruJh.png

WebAnimator GO to nowoczesne narzędzie do tworzenia animowanych składników stron internetowych jak gify, banery, pokazy slajdów, prezentacje produktów. Wszystko to odbywa się w bardzo prosty sposób, co docenią również początkujący użytkownicy.

Warto dodać, że nie jest wymagana znajomość programowania czy umiejętność tworzenia animacji. Program oferuje wiele rozmaitych efektów przejść tekstu, obrazów, które będą wyświetlane w identyczny sposób również na urządzeniach mobilnych jak smartfony czy tablety.

Do dyspozycji oddano zestaw 4 gotowych szablonów, które można dowolnie modyfikować. WebAnimator GO jest w pełni kompatybilny z WebSite X5.

Czytaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Źródło: instalki.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1051
Reakcje/Polubienia
1433
nie udało mi się aktywować kodu z givawayclub (w ogóle zły format tego kodu)
może ktoś wie jak to zrobić.........
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Trzeba czekać na ich reakcję, bo chyba nikomu nie udało się aktywować programu. Tak wynika z komentarzy na stronie z "promocją".

Jak dla mnie, to od jakiegoś czasu ta cała strona z "promocjami" jaką jest giveaway-club, jest zwyczajnie podejrzana. Dlaczego? Wystarczy śledzić te ich niby promocje.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Zgadza się. Pod Wine nie mogłem uruchomić programu więc musiałem podłączyć testowy dysk z nieaktywowanym Windows 7 i testową wersją BullGuard. Zanim się Windows ze mną dogadał informując mnie przy tym że prawdopodobnie padłem ofiarą piractwa a potem ten BullGuard zrobił swoją optymalizację itp. (masakra jak ten program zamula u mnie system), to trochę się z tym zeszło. :)

Ps. Zmienili informację odnośnie aktywacji.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37810
Reakcje/Polubienia
33943
WebAnimator Go
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
License info: 1-computer lifetime license, for home and business use
Update policy: no free updates
Tech support policy: free tech support
Re-install policy: can not be registered after promo ends
Giveaway version: v3
 
Do góry