Większe uprawnienia modów

A

Anonymous

Administracjo.
Jeżeli czytam że mod nie może samodzielnie przenieść postu to łapie mnie przerażenie.
Albo nie może sprawdzić IP użytkownika.
To co mogą modzi na tym forum?
Wiem że co kraj to obyczaj
Mówię to z doświadczenia, jestem modem na kilku forach, na kilku odpłatnie.
Albo darzycie ich zaufaniem i na nich polegacie, albo sytuacja jest taka jaka jest, niby coś mogą ale nic nie mogą, są tylko z nazwy. Nie jest to korzystne do funkcjonowania forum.
Mod ma być modem i mieć uprawnienia moda, a nie mieć tylko inny kolor rangi.
Za Wiki:
Moderator – osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. trwałe usuwanie komentarzy, blokowanie lub usuwanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy, zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora - lub w trybie nieprewencyjnym.
 
A

Anonymous

Jakie mody takie uprawnienia :szydera :szydera żartuje oczywiście :D
Ależ mod może przenieść temat, a nawet wiele więcej :jezyk
emADviD.png
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
nie wiem po co ten temat najpierw byly plusy potem podwójne albo multi konta teraz mody :sarkazm
 
A

Anonymous

@marsellus
Wiesz jak wygląda panel Admina?
co Masz a co mógłbyś, przy dobrej woli Admina Mieć?
@fluid
Faktycznie to ruszyłem temat żeby coś polepszyć, a tak to to dyskusja traci sens. Dzięki.
Zaczynam rozumieć. Faktycznie jak marsellus pisze takie coś
marsellus napisał:
Zapomniałeś o temacie o nabijaniu postów w aktualizacjach :szydera :szydera
To dodanie uprawnień mija się z celem.

Bez obrazy Tadek59 Ty nie sugeruj, nie proś, tylko działaj
Tadek59 napisał:
Mam prośbę do chocho o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu i właśnie od tego zaczniemy naukę porządków skoro jest bałagan bo teraz jest :klawik. :dziwak
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
@slawektor nie wiem po co ta cała dyskusja, ale z tego co pamiętam (a ostatnio nic nie pamiętam :wariat ) żaden moderator nie zgłaszał pretensji odnośnie uprawnień.To że jesteś modem na innych forach nie ma żadnego znaczenia dla mnie.Tak inaczej "to że np: Gienek zwany inaczej nunzio apostolico chodzi w różowych pantoflach nie znaczy że ja będę w takich samych chodził :dziwak " .Każde forum rządzi się innymi prawami.Dyskutujcie dalej, ja daję nogę bo ładna pogoda jest. :francuz
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Hm z mojej strony była to mała prowokacja i zwrócenie uwagi aby kolega chocho wiedział na przyszłość co i jak ,,Mam prośbę do chocho o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu i właśnie od tego zaczniemy naukę porządków skoro jest bałagan bo teraz jest :klawik.,,

A możliwości Mod ma dość dużo w swoim panelu :klawik.

To tyle w temacie :dziwak
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
To co mogą modzi na tym forum?

sławek a po co ci ta informacja :sarkazm

moim skromnym zdaniem jest dobrze jak jest a ze wiem nie wiele na temat kończę i pozdrawiam wszystkich i bierzcie się za aktualizacje tematów na forum :klawik.
 
A

Anonymous

Ja osobiście myślę, że slawektor nie chciał źle zakładając ten temat, na pewno chciał, aby było lepiej moderatorom, często słyszy się, że moderator mówi, że tego czy tego nie zrobi bo nie ma uprawnień, slawektor chciał zwrócić na to uwagę, jednak, takie zwracanie uwagi nie ma sensu, skoro moderatorzy nie zgłaszają zastrzeżeń, to znaczy, że jest dobrze jak jest, nie ma co się mieszać.
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
w takiej sytuacji moderator kontaktuje się z adminem i rozwiązują problem na żadnym forum mod nie zrobi wszystkiego
 
A

Anonymous

fluid napisał:
w takiej sytuacji moderator kontaktuje się z adminem i rozwiązują problem

Tak, to prawda, tylko zwróć uwagę na to, że na PZD działa jeden administrator, jak wiadomo każdy ma jakieś życie poza forum i nikt nie siedzi 24/7 na forum, a czasami są takie sytuacje, że trzeba by przenieść (czy cokolwiek innego) temat szybko, nie można bo admina nie ma, a moderator nie ma uprawnień

fluid napisał:
na żadnym forum mod nie zrobi wszystkiego

Wydaje mi się, że slawektorowi nie chodziło o to, aby moderatorzy mogli robić wszystko, ale aby mieli możliwość wykonać jakieś podstawowe rzeczy, które moderator powinien mieć możliwość robić.

Ale najlepiej będzie jeżeli, zastrzeżenia będą zgłaszać moderatorzy, bo to dotyczy ich

Pozdrawiam i uciekam czytać
 
A

Anonymous

Ola, ale przecież byłaś zielona i wiesz że modzi mają możliwość przesuwania tematów, mogą też korzystać z wielu innych opcji. Nie wiem dlaczego piszesz że nic nie mogą.
A szefem zawsze tu był, jest, i będzie OXY. I tylko On może wszystko.
 
Do góry