Widżety do OPERY - jakich używacie

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Witam.
Ostatnio otworzyłem temat o dodatkach do Firefoks i zainspirowało mnie to do otwarcia nowego tematu na temat Opery i jej widżetów.
Operę używam czasami jako urozmaicenie do Firefoksa. Kiedyś poznając ją pierwszy raz jakoś widżety Opery nie zrobiły na mnie wrażenia.
Próbowałem kilka testowaś lecz nic między nami nie zaiskrzyło. Obecnie nie używam żadnego. Ale myślę że może ktoś coś ciekawego zaproponuje i zachęci mnie lub innych użytkowników do używania jakiegoś widżetu.
 

Szuri21

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
101
Reakcje/Polubienia
0
Jako wierny użytkownik Opery powiem szczerze, że widżetów nie używam, bo to są pierdoły, nic nie znaczące.

Używam natomiast Userscroptów i to jest moc. Mają prawie taką samą moc jak rozszerzenia w FireFoxie, ale niestety ludzie o tym nie wiedza. Zresztą prawdziwych porządnych rozszerzeń do Firefoxa jest naprawdę malutko, resztą to userscripty opakowane w rozszerzenia.

A jełśi chodzi Operę to oczywiście używam AdBlocka (plik urlfilter.ini z filtrami), userscriptów: YT enhancer, wrzuta downloader, imageresizer, i kilka innych
 

korben

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
107
Reakcje/Polubienia
0
Taki jeden od pogody kiedyś używałem, teraz...brak

chrome od tego jest...dużo lepszy ;)
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Szur21 - gdzie najlepiej szukać takich userscroptów - może polecisz jakąś strone?
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
Do góry