Wieszak, ktory szpieguje.

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Jeśli zobaczysz taki wieszak w hotelowym pokoju, wyjdź i dzwoń na policję
Kiedy zameldujesz się w hotelu, powinieneś zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Do tej dość długiej listy teraz musisz dodać nowy punkt do odhaczenia! Wchodząc do pokoju, dokładnie przyglądnij się... wieszakom! To bardzo ważne.
EtqktkqTURBXy9hMjgwMTQwMzE1ZmIxNzFjNDc2NDZmNDcyZmVkOTdjOS5qcGVnkpUDHAHNAuXNAaGTBc0DIM0Bwg

Technologia poszła tak bardzo do przodu, że musimy się mieć na baczności praktycznie na każdym kroku. Okazuje się, że na rynku pojawiły się haczyki z wbudowanymi kamerkami, za pomocą których można nie tylko szpiegować, ale również nagrywać ludzi.
Podobno można je spotkać nie tylko w hotelach, ale również w łazienkach na basenie, sklepowych przymierzalniach i wielu innych miejscach. Co gorsza, urządzenie jest nie tylko bardzo łatwo dostępne, ale również niezwykle tanie, bowiem kosztują zaledwie 20$. Niektóre kamerki, aby nie marnować cennego miejsca na karcie, włączają się dopiero, kiedy wyczują ruch, inne z kolei, których właściciele chcą mieć pewność, że film będzie w dobrej jakości, filmują jedynie przy dobrym oświetleniu.
Pamięć haczyków jest bardzo pojemna, bowiem urządzenie to obsługuje karty microSD. Wieszaki są zatem w stanie nagrać około 2 godzin filmu w jakości HD. Szczęśliwie, mając wiedzę, że coś takiego w ogóle istnieje, bardzo łatwo rozpoznać to urządzenie. W zasadzie wieszak niczym wiele się nie wyróżnia. Jest plastikowy, ale w górnej części znajduje się niewielki otwór, przez który to właśnie jesteśmy szpiegowani. Będąc w publicznych miejscach, zwróć zatem uwagę, czy to, co na pierwszy rzut oka przypomina przedmiot codziennego użytku, na pewno nim jest! Jeśli nie, bez wahania zgłoś to na policję.
info:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Co za czasy.... Wszedzie permanentna inwigilacja... :szok
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35807
Reakcje/Polubienia
24845
Miasto
Trololololo
a, to teraz już wiem skąd w sieci tyle filmików z przymierzalni :secret:cards
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4332
Reakcje/Polubienia
5731
Miasto
To tu to tam....
a jak na wszelki wypadek zdemontowałem wieszaki, wyrwałem krany, wyciągnąłem kratkę od klimatyzacji, pohuśtałem się na lampach i przegryzłem kabel od czajnika w hotelu to stwierdzili że jestem maniak, wariat, i zbanowali mnie na booking i trip advisor... jak tu żyć??
:| ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35807
Reakcje/Polubienia
24845
Miasto
Trololololo
można i tak :klawik
 
Do góry