Tu byl sobie temat, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55681
Wyglada jak powinien:
a dziala na maszynce wirtualnej uzywajacej srodowisko Electron.
Wlasciwie srodowisko to za duzo powiedziane... electron to framework pozwalajacy uruchamiac kontenery pakietow aplikacji z wykorzystaniem Java, CSS, HTMLa i przegladarki.

anyway, fajnie sie rozwija i daje duzo zabawy z nostalgia w tle.
Fajna ciekawostka ;) Ale na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
piszą, że jeszcze wymaga dopracowania. Nie udało im się uruchomić Dooma w trybie pełnoekranowym.

A poza tym, jeśli ktoś używa VirtualBox'a to lepiej zainstalować sobie prawdziwą wersję :)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55681
oj no jasne ze to wymaga dopracowania, tyle ze zuzywa troszke mniej zasobow od VB jendak.. albo to moje subiektywne odczucie :)
Nie wiem jak VB (dawno temu używałem), ale używałem VMWare na Celeronie B815 z 8GB RAM-u i działał płynnie. Musiałem jednak zamknąć przeglądarkę, aby wyrobić się z pamięcią. Teraz używam VM na Core -7-2670QM z 16 GB RAM-u i już nie muszę niczego zamykać :)

Ram rozdzieliłem tak:
4GB - dysk dynamiczny w Ramie (imDisk) - są tam pliki TEMP i inne pierd...
6GB - VM
Reszta dla systemu.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry