Windows XP. Problem z usb

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2239
Reakcje/Polubienia
304
Miasto
okolice internetu
Daaaaawno nie miałem do czynienia z tą wersją windy.Znajomy prosi mnie o pomoc. Z tego, co mi pisze, problem polega na tym, że komputer z win xp na pokładzie nie wykrywa i nie pokazuje w exploratorze żadnych urządzeń usb podpinanych do komputera. Netu też nie ma - modemu usb też nie widzi.Jak temu zaradzić? Czy instalacja Service Pack3 (nie wiem czy jest zainstalowany) rozwiąże problem? Zapomniałem co do czego i dlatego piszę tutaj. Może ktoś coś podpowie na szybko.Z góry dzięki!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35931
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Sprawdź czy ma SP3, w przypadku XP to teraz praktycznie łatka wymagana, jeśli to nie pomoże to odśwież ten system, odpal kreator instalacji ale wybierz funkcję naprawy, podmieni pliki na nowe ale nie zmieni ustawień i takich tam.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
SP3 na XP to musi sobie zainstalować. Na mój gust to wywaliły mu się stery w uniwersalnej magistrali szeregowej - w Menadżerze Urządzeń powinny być pytajniki. Możesz go podpiąć kablem ethernetowym pod router i zaktualizować sterowniki wadliwych urządzeń albo ściągnąć stery stąd:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i zainstalować.
 

zeta

Wygadany
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
55
Reakcje/Polubienia
49
Dawno temu miałem podobny problem.Zainstalowałem nieoficjalne poprawki do Win XP.Niestety nie mam już adresu w Necie/być może to był Windows Club?/.Poprawki zadziałały.
 
Do góry