Security Windscribe VPN rozszerzenie - darmowe GB za darmo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35554
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
W wersji darmowej Windscribe VPN mamy 10GB do wykorzystania na miesiąc a dzięki tej instrukcji będziemy mieć 50GB w każdym miesiącu do wykorzystania.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35554
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
maxel napisał:
Dzięki działa.
Po miesiącu zakładamy nowe konto czy w dotychczasowym podajemy 50GBFREE ?
nic nie robisz bo na stałe masz zwiekszony do 50GB
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Kiedyś człowiek się cieszył jak w PCFormat dawali 20 GB transferu w SecurityKiss, a teraz taka rozpusta :jezyk
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
dzieki, przyda sie przy nadchodzacej komunie i zamordyzmie odrobina wolnosci.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Świetna sprawa, po skończonym abonamencie na cyberghost to uratowało mi "rzopkę" :) . Dzięki za info
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35554
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
Bardzo sprawnie działa ten VPN i to chyba jedyny program który w wersji darmowej (po wpisaniu kuponu) oferuje 50GB transferu dożywotnio co miesiąc, ich polityka prywatności też jest ok.Obsługa programu jest mega prosta :ok
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Windscribe można uruchomoć jako rozszerzenie w przeglądarce lub ikoną z pulpitu.
Jakie różnice są między tymi sposobami ? rozumiem że z pulpitu to i np: bittorent będzie ukryty a w przeglądarce tylko ona ?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35554
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
Wtyczka ukrywa Twój prawdziwy adres IP tylko dla przeglądarki, program ukrywa dla wszystkich programów.
4mgCb0F.jpg


Najlepiej zainstalować wtyczkę i klienta dla Windows czy tam innego systemu jaki się ma ponieważ będziecie mieli większą liczę serwerów do wybrania i zapobieganie wyciekom prawdziwego IP. W opcjach wtyczki w przeglądarce jest też blokowanie reklam, trackerów (elementów śledzących), dodawanie wykluczeń, tworzenie bezpiecznych linków i takie tam.
 

rejestor

Wygadany
Dołączył
23 Lipiec 2013
Posty
48
Reakcje/Polubienia
2
Dzięki za info i dodatkowe informację. Konto założone i działa.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
521
Reakcje/Polubienia
400
Takie małe pytanko do tych co używają ,ten kod dodaje "tylko 50GB" ,czy uaktywnia też jakieś dodatkowe serwery w porównaniu z wersją free ? Pytam dlatego ,że na softpedii był ten sam kod i pisało ,że to niby wersja pro.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35554
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
yyy napisał:
Takie małe pytanko do tych co używają ,ten kod dodaje "tylko 50GB" ,czy uaktywnia też jakieś dodatkowe serwery w porównaniu z wersją free ? Pytam dlatego ,że na softpedii był ten sam kod i pisało ,że to niby wersja pro.
Details: Sign up for a free account and confirm it using your email address. Go to "My Account", click "Claim Voucher" and use the following code:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

masz zwiększony transfer, w kwestii serwerów nic się nie zmienia ale jak na free to i tak oferują ich dużo bo 11
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
521
Reakcje/Polubienia
400
Dzięki za info. To prawda jak za free to nawet ta zwyłka opcja 10 GB jest bardzo dobra :) Tylko byłem ciekawy ,bo jeszcze wczoraj bylo info że to Windscribe PRO ,ale już zmienili opis. Niestety nie mogłem wytestować ilości serwerów ,bo mam aktualnie inny vpn ,a nie chce mieszczać na kompie :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Windscribe w ramach programu Affiliate Program (odpowiednia zakładka na koncie Windscribe, gdzie można znaleźć swojego reflinka) dorzuca 1 GB transferu miesięcznie. Z tego co zrozumiałem obydwaj tj. podający reflinka i ten który z niego skorzysta dostają dodatkowo po 1 GB na miesiąc. W sumie można dodatkowo zgarnąć 10 GB. Na pewno to działa, jeżeli ktoś założy konto z reflinka. Nie doczytałem się jednak, czy działa to również, jeżeli ktoś ma już konto i się na nie zaloguje z reflinka.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Na wszelki wypadek gdyby ktoś chciał to mogę na PW podać mojego reflinka.

Hello Old Friend,
Windscribe gives you more free data than anyone, even Oprah. Now you can get even more free data simply by telling your friends about Windscribe.
For every friend you refer, we'll increase your monthly bandwidth limit by 1GB. Your friend will also get the same amount of data. Win-win for both of you. Invite 10 friends? Guess what, now you doubled your free bandwidth.
oprah_free.gif

If any of them upgrade to Pro, you will also get the same Pro plan, for free. This is the only socially acceptable way to mooch off your friends
Poza tym można na koncie w zakładce My Account- Account Status kliknąć przycisk "Tweet 4 Data" i zgarnąc dodatkowo 5GB transferu.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry