Wine

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !
Darmowy program Wine 1.4 to narzędzie dzięki , któremu możemy uruchomić aplikacje Windows bezpośrednio na Linuksie bez konieczności użycia emulatora.

Link i info :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:)
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
He , he , ci którzy mają Linuksa na pewno znają ten programik ale może są tacy którzy stawiają pierwsze kroki z tym systemem .

A bez tego typu programu wiele rzeczy które chodzą na Windowsie na Linuksie nie pójdzie .

:)
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Rozumiem, że od dzisiaj jest oficjalne pozwolenie na wrzucanie informacji o wersjach pre-alpha, pre-beta, beta, rc1, rc2... rc5 itd. do tematów typowo do tej pory przyjętych jako tematy dotyczące tylko wersji stabilnych?
Czyli inaczej mówiąc, już po całości zmieniamy czytanie z lewej do prawej na czytanie z prawej do lewej i tym samym jesteśmy w 100% ubogaceni.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35554
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
Rozumiem, że od dzisiaj jest oficjalne pozwolenie na wrzucanie informacji o wersjach pre-alpha, pre-beta, beta, rc1, rc2... rc5 itd. do tematów typowo do tej pory przyjętych jako tematy dotyczące tylko wersji stabilnych?
Czyli inaczej mówiąc, już po całości zmieniamy czytanie z lewej do prawej na czytanie z prawej do lewej i tym samym jesteśmy w 100% ubogaceni.
Posty wydzieliłem i przeniosłem do działu Beta :dziękuę , a tak na marginesie chyba brakuje Tobie jakiegoś zwierzaka w domu bo zauważyłem że coraz częściej miauczysz :foch:nono:panika
 
Ostatnia edycja:

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
A podobno jest porządek a ja jakieś p... wypisuję... Jeżeli nie podoba Ci się to, że zwracam uwagę na to co stało się oczywistym faktem (bezmyślny spam który tzw. nowi członkowie praktykują - wiem, wiem, to się nazywa :kupa ubogacenie... - tylko po to, żeby także tu zaistnieć) i brak jakiejkolwiek kontroli ze strony tylu funkcyjnych osób a nawet pochwalanie tego, to ok. "Wolność tomciu..." itd. itp. Tylko proszę, żeby ten artysta od wchodzenia na czyjeś konto i dopisywania tych głupot w sygnaturze, poszukał sobie innego zajęcia skoro nie potrafi zajać się tym czym powinien.

Już nie będę więcej zwracał uwagi na cokolwiek. A ze zwierzaków lubię świnie. Są naprawdę milsze i czystsze niż niektórzy ludzie. Lubię je też jeść pod różną postacią. Dobrze zrobiona karkóweczka na grillu w foli aluminiowej jest mniam mniam. Goloneczki też są niczego sobie. :ok
 
Do góry