Wise Care 365 Pro - Konkurs

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
wisecare365-box.png


Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

c9e2522cae340e931c17895bfabf8607.jpg


Wise Care 365 czyści, defragmentuje i optymalizuje rejestr systemowy, a także całkowicie usuwa prywatne dane użytkownika, aby uniemożliwić ich późniejsze odzyskanie przez inne wyspecjalizowane narzędzia. Poza tym zwiększa stabilność i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego.

Znajdziemy w nim również specjalne moduły do oczyszczania dysku twardego z nieużywanych i niepotrzebnych plików oraz z wszelkich śladów aktywności użytkownika (historia przeglądanych witryn internetowych, ostatnio otwierane dokumenty itp.). Wise Care 365 defragmentuje wszystkie utworzone partycje systemowe i zarządza pamięcią operacyjną.

Oprócz tego program został wyposażony w niezwykle przydatne narzędzie do zarządzania i kontrolowania wszystkich aplikacji i usług uruchamianych wraz z systemem operacyjnym. Każdy niepotrzebny proces możemy w prosty sposób dezaktywować, dzięki temu przyśpieszymy uruchamianie całego komputera.

System operacyjny:
Windows XP / Vista / 2003 / 7 / 8

opis - dobreprogramy.pl

Konkurs

Wiem , że program ciesz się dużą popularnością , więc mam dla Was dobrą wiadomość
dzięki hojności firmy
linkback.gif
oficjalnego producenta Wise Care 365 mam do rozdania 10 sztuk licencji na wersje Pro - 1 rok aktualizacji - 1 year updates.

Zasady konkursu :

1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Wise Care 365.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 03.09.2015 - 22 czasu Polskiego

Competition rules:

1. Write a meaningful comment why you want to win Wise Care 365.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 03.09.2015 - 10 PM Polish time

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez random.org
The persons who receives a licenses, will be drawn by random portal.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców


Dane wymagane przez firme to imie i adres e-mail

Data required by the company that the user name and e-mail


----------------------------------
Official Website:

http://www.wisecleaner.com

Like Us on Facebook:

http://www.facebook.com/wisecleanersoft

Follow Us on Twitter:

http://www.twitter.com/wisecleaner

Discuss with Professionals on Forum:

http://forum.wisecleaner.com

----------------------------------
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Do organizatora: Proszę o uwzględnienie mnie tylko i wyłącznie gdy będzie mniej osób niż licencji


Obecnie używam Kerish Doctor, uważam że soft jest zacny, jednakże od momentu jak dostałem licnę na 2 lata zacofałem się kompletnie w jakichkolwiek nowościach. Na pendrive z LiberKey mam WiseCleaner Free którego bardzo lubię i polecam. Dlatego chciałbym wypróbować wersję płatną, głownie by porównać do z KD


Dziękuję organizatorowi i producentowi za konkurs!
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Chętnie wygram licencję na ten bardzo fajny czyścik, używam, go od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Korzystam z rocznych licencji i tym razem mam nadzieję wygrać i w ten sposób przedłużyć sobie na kolejny rok.

Dzięki za konkurs !! :piwko :piwko
 
A

Anonymous

Podziękowania tak dla sheriff jak i firmie WiseCleaner za konkurs :dziękuję
Jak widać małe zainteresowanie jest tym softem to wezmę udział co by się licka :dziwak nie marnowała a program nawet dość dobry w tym do czego został stworzony :piwko
 
A

Anonymous

Używam ten program od dawna i nigdy nie miałem z jego powodów problemów.
Szybki i robi co trzeba.Najnowsza wersja 3,82 jest kombatybilna z Win 10,
tak,że chętnie bym przygarnął lickę jeżeli jest taka możliwość.
thx za konkurs!!
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38575
Miasto
Gdzieś w Polsce
Jest już po terminie a klika licek zostało, dopiszę się. Lubię ten program i przyda mi się jeszcze na służbowego lapka.
Dzięki za konkurs.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Na wstępie chciałem koledze podziękować za kolejny wspaniały konkurs. Do tej pory korzystam z promocyjnych wersji programu. Dzięki niemu komputer jest czysty można powylaczac niepotrzebne usługi, włączyć niepotrzebne programy z autostrady ,wyczyścić dysk, rejestr itp. Proszę o uwzględnienie mnie w konkursie.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Wpisuję się na listę konkursową. Korzystam z wersji promocyjnej.
Dziękuję za konkurs! :dziękuję
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Notatka20_spxqass.png


:hi Oto lista farciarzy co mieli szczęście w losowaniu . Osoby nagrodzone od miejsca 1 do 10 proszę o dostarczenia wymaganych danych do mnie . Gratuluje
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Integer napisał:
Gratulacje wszystkim farciarzom. Wyrazy współczucia dla tych którym się nie udało :zaciesz

powinno być - kondolencje dla przegranych którzy się upłynnili z listy :zaciesz :piwko - pozdrawiam wszystkich tych co się jednak nie upłynnili z listy :ok
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Gratki dla szczęściarzy! :ok
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Mało brakowało, a bym się nie zmieścił. :p
Gratulacje!
 
Do góry