Wise Care 365 PRO promocja specjalna dla PZD

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
wise_care_365_pro.jpg


Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.


Wise Care 365 czyści, defragmentuje i optymalizuje rejestr systemowy, a także całkowicie usuwa prywatne dane użytkownika, aby uniemożliwić ich późniejsze odzyskanie przez inne wyspecjalizowane narzędzia. Poza tym zwiększa stabilność i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego.

Znajdziemy w nim również specjalne moduły do oczyszczania dysku twardego z nieużywanych i niepotrzebnych plików oraz z wszelkich śladów aktywności użytkownika (historia przeglądanych witryn internetowych, ostatnio otwierane dokumenty itp.). Wise Care 365 defragmentuje wszystkie utworzone partycje systemowe i zarządza pamięcią operacyjną.

Oprócz tego program został wyposażony w niezwykle przydatne narzędzie do zarządzania i kontrolowania wszystkich aplikacji i usług uruchamianych wraz z systemem operacyjnym. Każdy niepotrzebny proces możemy w prosty sposób dezaktywować, dzięki temu przyśpieszymy uruchamianie całego komputera.

opis w celach informacyjnych ze strony dobreprogramy.pl

Windows XP, Vista,
Win7/8/10
(both 32-bit and 64-bit)

Strona produktu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Link do pobrania promocyjnego instalatora :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zakup programu :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Po testach śmiało mogę powiedzieć że jest to bardzo wyjątkowy program i bardzo przydatne narzędzie .
Program oceniam na 5/5
61336847301433d0f5ef17715dec3f99.gif
i śmiało mu daje rekomendacje , jako bardzo dobry soft z sporą ilość funkcji , zastosowań i za prostotę użycia

Zasady promocji dla strony PZD

Wiem , że program ciesz się dużą popularnością . Więc mam dla Was dobrą wiadomość -
dzięki hojności pani Vivian z WiseCleaner.com Team :dziękuę :ok , z firmy produkującej Wise Care 365 PRO mam dla was specjalną promocje tylko dla użytkowników PZD . Promocyjny instalator bezterminowy na daną wersje Wise Care 365 PRO 5.1.9 bez prawa aktualizacji . Promocja trwa do 27 października 2018
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
dzięki za promo .Swietny program.Pozdrawiam.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Podziękowania za program.Przy okazji pytanie- może ktoś wypowiedzieć się jak ma się ten program do Kerish Doctor? Pzdr.

Sorrki już znalazłem na sieci kilka porównań- raczej z przewagą dla Kerish ale, to także kwestia co komu lepiej pasue :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24613
Miasto
Trololololo
Podziękowania za program.Przy okazji pytanie- może ktoś wypowiedzieć się jak ma się ten program do Kerish Doctor? Pzdr.

Sorrki już znalazłem na sieci kilka porównań- raczej z przewagą dla Kerish ale, to także kwestia co komu lepiej pasue :)
Kerish i Wise Care służą do tego samego, Kerish jest bardziej rozbudowany.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Dzięki za świetny pomysł na konkurs.
Program istnieje już ładnych parę lat, ale jakoś jeszcze nie trafił na "mój stół operacyjny".
Zbyt wiele na jego temat powiedzieć nie mogę /póki co/.
Musi być niezły, kiedy utrzymuje swoją pozycję na rynku.
A co dalej - zobaczymy ... :lupa
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Promocyjny link do instalatora Wise Care 365 PRO nadal działa więc zachęcam do pobrania bo program naprawdę jest dobry i przydatny w codziennym używaniu


Dziękuję za przypomnienie, wcześniej przegapiłem promocję :dziękuę
 
Do góry