OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Wise Care 365 Pro – to pakiet narzędzi przeznaczonych do kompleksowej optymalizacji, naprawy i konserwacji komputerów z zainstalowanym systemem windows.

Wise Care 365 Pro jest najlepszym rozwiązaniem w celu poprawy wydajności komputera. Wise Care 365 Pro to połączenie Wise Registry Cleaner i Wise Disk Cleaner, czyli narzędzi do czyszczenia rejestru z zbędnych/nieprawidłowych wpisów, usuwania niepotrzebnych plików śmieci i ogólnej optymalizacji systemu.

Kluczowe funkcje:

Czyszczenie rejestru.

Usuwanie plików śmieci.

Defragmentacja rejestru.

Defragmentacja dysków i poprawa działania systemu.

Usuwanie prywatnych danych.

Zarządzanie autostartem.

Zarządzanie usługami.

Generowanie silnych haseł.

I wiele więcej.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Oxy, dzięki za newsa :) Dla zainteresowanych chciałem dodać jeszcze, że powyższa promocja daje nam możliwości do korzystania z wersji WiseCare 365 Pro przez okres 3 miesiący. Swoją drogą, korzystam z tego programu już jakiś czas i... robi co do niego należy i robi to dobrze :)
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5483
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
Zgodnie z sugestią oxy'ego używam wersji z poprzedniej promocji, w wersji app portable. Aktualizuje się do wersji Free, a żeby mieć wersję Pro, za każdym razem po aktualizacji muszę dokonać bezpośredniego wpisu do rejestru. Taka drobna upierdliwość...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
antbil007 napisał:
Zgodnie z sugestią oxy'ego używam wersji z poprzedniej promocji, w wersji app portable. Aktualizuje się do wersji Free, a żeby mieć wersję Pro, za każdym razem po aktualizacji muszę dokonać bezpośredniego wpisu do rejestru. Taka drobna upierdliwość...
:scratch mi tam do pro się aktualizuje
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
OXYGEN THIEF napisał:
antbil007 napisał:
Zgodnie z sugestią oxy'ego używam wersji z poprzedniej promocji, w wersji app portable. Aktualizuje się do wersji Free, a żeby mieć wersję Pro, za każdym razem po aktualizacji muszę dokonać bezpośredniego wpisu do rejestru. Taka drobna upierdliwość...
:scratch mi tam do pro się aktualizuje

Też tak mam jak OXY
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Mi podobnie jak przedmówcom, bezpośrednio do Pro się aktualizuje... ale co ciekawe... za pierwszym razem zmieniło mi na Free... to na siłę raz jeszcze zainstalowałem z oryginalnego pliku starą wersję i raz jeszcze zaktualizowałem i już pozostało Pro. Takie cyrki na Windows 7 x32 miałem :)
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Już niedługo na BitsDuJour za darmo będzie Wise Care 365 PRO
Wise Care 365 Pro – to pakiet narzędzi przeznaczonych do kompleksowej optymalizacji, naprawy i konserwacji komputerów z zainstalowanym systemem windows.

Wise Care 365 Pro jest najlepszym rozwiązaniem w celu poprawy wydajności komputera. Wise Care 365 Pro to połączenie Wise Registry Cleaner i Wise Disk Cleaner, czyli narzędzi do czyszczenia rejestru z zbędnych/nieprawidłowych wpisów, usuwania niepotrzebnych plików śmieci i ogólnej optymalizacji systemu.

Kluczowe funkcje:

Czyszczenie rejestru.

Usuwanie plików śmieci.

Defragmentacja rejestru.

Defragmentacja dysków i poprawa działania systemu.

Usuwanie prywatnych danych.

Zarządzanie autostartem.

Zarządzanie usługami.

Generowanie silnych haseł.

I wiele więcej.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Ciekawe czy będzie to wersja z możliwością uaktualniania, czy też nie...
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Wersja z kalendarza adwentowego CHIP uaktualnia się do najnowszej wersji PRO.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Zgadza się, zastanawiam się tylko jak będzie w przypadku tej wersji z BDJ, czy po prostu jest sens dla siebie, czy dla kogoś ściągać tą wersję ;)
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Jak za darmo to czemu nie ściągnąć? Zawsze możesz postawić wirtualny system i sprawdzić czy da radę aktualizować :) No chyba, że poczekasz i może ktoś to sprawdzi i da znać na forum :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
9jkxcDU533 napisał:
Promocja jest już od wczoraj ale klucz nie przychodzi na (at).gmail.com,czyżby sie pogubili?
Ciekawe bo jeśli piszesz o promocji podanej w tym temacie to jeszcze nie ruszyła.
 

Aguarius

Bardzo aktywny
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
198
Reakcje/Polubienia
0
9jkxcDU533 napisał:
Promocja jest już od wczoraj ale klucz nie przychodzi na (at).gmail.com,czyżby sie pogubili?
A niby gdzie jest od wczoraj? Jak na razie to można się tylko zapisać na maila ??
 
Do góry