Narzędzia Wise Folder Hider Pro za darmo

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Wise Folder Hider Pro 3.2 przez 4 dni
wisefolderhiderpro-icon.jpg

Wise Folder Hider Pro to płatna wersja programu do ukrywania plików oraz folderów w naszym systemie Windows. Każdy może w prosty sposób ukryć dowolnie wybrane które są na dysku twardym, dodatkowo możemy je zabezpieczyć hasłem. Program pozwala także na ukrywanie danych na partycji / dysku czy na dowolnym nośniku wymiennym.

Product Description
Advanced Encryption Algorithm Protects Your Private Data from Priers
Wise Folder Hider Pro adopts advanced encryption algorithm, providing much more enhanced security than the free version for files and folders on your Windows PC. Wise Folder Hider Pro defends your private files from being found/read by a third-party tool.
Second Password Makes Your Hidden Files & Folders Double Secure
Wise Folder Hider Pro offers users an optional higher level of security. Users can set a second password for each of the files and folders hidden by Wise Folder Hider Pro. For those who have some real confidential files, they can rest assured knowing that their hidden files are double secured.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Komuś przysłali kluczyk ?
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
senior38 napisał:
pss napisał:
Komuś przysłali kluczyk ?
Niestety nie,ja też oczekuję.
Kodu tu nie przysyłają.Po zatwierdzeniu mejla i kodu na stronie promocji jest informacja o pobraniu programu w trzeciej pozycji.Pobieramy wpisujemy swój kod i program działa.A oto skąd pobieramy.
i4Jnyx9.png
 

kri100f76

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Witam.
Wyciągał może ktoś instalkę do tego programu gdy była aktywna promocja? W chwili obecnej nie działa.
Pytam ponieważ mam małą zagwozdkę....
Wczoraj sformatowałem partycję systemową i zainstalowałem od nowa system. Ukryty folder mam na drugiej partycji, ale kompletnie zapomniałem żeby go 'uwidocznić'. Zainstalowałem darmową wersję WFH, ale program 'nie widzi' tego folderu - zresztą podejrzewałem że tak że tak będzie.
Gdyby nikt nie dysponował instalką to czy istnieje jakiś sposób żeby się dobrać do tego folderu?
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2234
Reakcje/Polubienia
301
Miasto
okolice internetu
Obawiam się, że nie ma sposobu, ale może się mylę. Ja kiedyś miałem podobnie i wszystko niestety musiałem odtwarzać. Na szczęście jest sporo programów do odzyskiwania utraconych danych, nawet po formacie dysku.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
TajnyAgent napisał:
Obawiam się, że nie ma sposobu, ale może się mylę. Ja kiedyś miałem podobnie i wszystko niestety musiałem odtwarzać. Na szczęście jest sporo programów do odzyskiwania utraconych danych, nawet po formacie dysku.


Dlatego ja nie używam tego typu wynalazków jak ten program , może dlatego że nie mam nic do ukrycia :jezyk
 

kri100f76

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki al_arsen za instalkę, później przetestuję.

Na dysku mam parę rzeczy, które nie są przeznaczone dla osób trzecich. Mam znajomego który nie ma szerokopasmowego internetu, nawet PC ani laptopa nie posiada (wiem, ciężko w to uwierzyć) i często do mnie zagląda po muzykę czy filmy więc wolę być spokojny o te dane gdybym musiał na chwilę wyjść itp.

Wracam z editem i informacją że ZADZIAŁAŁO :yahoo . Jeszcze raz wielkie dzięki al_arsen :yes master
 
Do góry