Wise Registry Cleaner Free

martini

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
154
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Kraków
Wise Registry Cleaner pozbywa się tych niepotrzebnych i śmieciowych danych z rejestru. Skanuje rejestr w poszukiwaniu niepotrzebnych, błędnych wpisów i przedstawia ich listę użytkownikowi. Program wykrywa, które wpisy można bezpiecznie usunąć, a które mogą sprawić problem po usunięciu. Przed rozpoczęciem całego procesu możliwe jest zrobienie kopii zapasowej rejestru, by w razie potrzeby przywrócić go do stanu sprzed oczyszczania i optymalizacji.
info:alkomat.com
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ograniczenia: bezpłatny tylko do zastosowań niekomercyjnych.

wise_registry_cleaner_screen_582.png


instalka
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

portable
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Niestety najnowsza wersja tego programu nie jest kompatybilna z systemem Windows 7 home premium 64-bit, z powodu braku zgodności. Mam nadzieję, że z kolejną wersją tego programu nie będzie już problemów.

Uważam, że Wise Registry Cleaner Free to jeden z lepszych programów do czyszczenia rejestru. Jak dotąd nic mi jeszcze nie uszkodził.
 

korben

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
107
Reakcje/Polubienia
0
Od niemal roku korzystam, od paru mscy w wersji portable, zero problemów. Właśnie uruchomiłem najnowszą wersję - joa87 nie wiem o jakiej niezgodności piszesz, bo mój win 7x64 łyka ten soft z zapałem ;)
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Korben, korzystasz z wersji portable Wise Registry Cleaner Free? Ja korzystam z wersji wymagającej instalacji, może mój problem stąd się bierze?
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Okazało się, że Wise Registry Cleaner się znów zaktualizowało i teraz nie mam z nim żadnych problemów. :)
 
A

Anonymous

Był czas , że testowałem toto i szybko wywaliłem.Okazało się ,że skubany nie zna HP i usunął mi wpisy od drukarki.Tak tak sprawdzić mogłem co zaznaczył do wyczyszczenia.Ale nie sprawdziłem.W Registry First Aid nie sprawdzam i wszystko zapiepsza.Wiem że teraz HP już rozpoznaje ale i tak mu nie ufam.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35579
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
Do góry