Narzędzia Wise System Mechanic za darmo - PROGRAM WĄTPLIWEJ REPUTACJI -

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37670
Reakcje/Polubienia
33886
Wise System Mechanic Giveaway

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wise System Mechanic to program który zwiększy szybkość działania systemu Windows, usunie występujące błędy, oczyści rejestr z zbędnych wpisów i wiele więcej.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1050
Reakcje/Polubienia
1433
boje sie to instalować (troche)
jak zainstalujesz to daj znać
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35809
Reakcje/Polubienia
24849
Miasto
Trololololo

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19192
Reakcje/Polubienia
55826
Uważajcie na ten program !!! To klon Master PC Cleaner !!!

W instalatorze można znaleźć takie kwiatki:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Stronę efixmypc.com blokuje mi Eset jako bardzo niepożądaną. O programie Master PC Cleaner znalazłem taki opis:
Master PC Cleaner to program potencjalnie niepożądany, który fałszywie twierdzi, że zwiększa wydajność komputera dzięki optymalizacji. Zasadniczo jest reklamowany jako narzędzie do optymalizacji systemu, które rozwiązuje kilka problemów wykrytych na komputerze. Po zainstalowaniu na komputerze, po tym jak próbujesz rozwiązać problemy z systemem, to narzędzie stwierdzi, że musisz kupić jej pełną wersję, zanim będzie można rozwiązać problemy z systemem. Chce też rozwiązać problemy z komputerem, takie jak czyszczenie rejestru, dodatki i zarządzanie uruchamianiem. Ten program został sponsorowany z tymi funkcjami, aby oszukać ogromną liczbę użytkowników komputerów PC, aby kupili jej pełną wersję. Użytkownicy systemu, którzy mają tendencję do wywoływania tego programu jako wirusa Master PC Cleaner, ponieważ mogą bez trudu wchodzić do Twojego systemu bez pytania o pozwolenie. Nie jest to jednak złośliwy wirus, ponieważ nie może uszkodzić systemu, ale nie oznacza, że jest to niezawodny.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Wise ma kilka swoich różnych programów, ale nie taki. Sama podszywanie się w nazwie programu pod markę Wise sugeruje, że to jakaś fałszywka lub jeszcze gorzej.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
skasować post
Po co kasować? Niech instalujący mają zajęcie a serwisy komputerowe zarobią. Tutaj też dzięki takim programom będzie więcej postów typu "ratunku!" i tych z próbami niesienia pomocy tym, którzy i tak zwykli wszystko instalować. :ok

Ja tam bez testów stwierdzam, że program jest godny polecenia i w związku z tym otrzymuje moją 100% rekomendację!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35809
Reakcje/Polubienia
24849
Miasto
Trololololo
Było już na forum parę takich programów do czyszczenia.Jak ktoś chce to niech sobie przetestuje bo przecież licencja jest w promocji za darmo a te programy pokazując większą ilość wykrytych błędów mają zachęcić użytkownika do kupna.

Kiedyś instalowałem z ciekawości takie programy i robiłem skanowania, okazało się że wersja niezarejestrowana wynajdowała więcej błędów od wersji zarejestrowanej legalnym kluczem :glupek.

Niektórzy producenci stosują takie dziwne zagrywki :smutek , producenci antywirusów klasyfikują to jako oszustwo i dlatego wasze av'ki blokują.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35809
Reakcje/Polubienia
24849
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35809
Reakcje/Polubienia
24849
Miasto
Trololololo
Włączenie PUA w Defenderze dużo daje, natomiast dziwi mnie dlaczego nie można tego włączyć z poziomu programu :scratch no chyba że to taki specjalny zabieg MS.
 
Do góry