Sand63

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Maj 2020
Posty
8
Reakcje/Polubienia
1
Nadal napisy są po angielsku. W wykazie języków w rozwijanym menu Preferencje nie ma polskiego do wyboru.
Pozdrawiam.
 

Sand63

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Maj 2020
Posty
8
Reakcje/Polubienia
1
Nie wgrało mi się to nowe spolszczenie. W menu preferencje nie ma języka polskiego.
Pozdrawiam.
 

Sand63

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Maj 2020
Posty
8
Reakcje/Polubienia
1
Przeczytałem i po włączeniu holenderskiego... mam język holenderski. Może ta nakładka nie zainstalowała mi się poprawnie? Już sam nie wiem. W ustawieniach, w menu aplikacje nie widzę tej nakładki. Czy coś zrobiłem źle?:facepalm
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
359
Reakcje/Polubienia
966
Miasto
Warszawa
Wszystko jest w instrukcji PDF.
Na początek Sprawdź lokalizację katalogu głównego Filmora, czy zgadza się z tym z instalatora.

Jak sprawdzić adres programu Filmora

Jeśli masz na pulpicie ikonę „Wondershare Filmora9“ kliknij prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybierz polecenie „Otwórz lokalizację pliku“ Otworzy się okienko. Na jego górnej części, pod wstążką wyświetla się lokalizacja katalogu Filmora. Kliknij myszką w puste miejsce, które zaznaczy tekst i skopiuj adres.

Uruchom instalator spolszczenia, wciskaj przycisk OK aż Dojdziesz do okienka gdzie można wpisać adres programu. Wklej poprzednio skopiowany adres i kontynuuj instalację.
 
Ostatnia edycja:

Sand63

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Maj 2020
Posty
8
Reakcje/Polubienia
1
Wszystko jest w instrukcji PDF.
Na początek Sprawdź lokalizację katalogu głównego Filmora, czy zgadza się z tym z instalatora.

Jak sprawdzić adres programu Filmora

Jeśli masz na pulpicie ikonę „Wondershare Filmora9“ kliknij prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybierz polecenie „Otwórz lokalizację pliku“ Otworzy się okienko. Na jego górnej części, pod wstążką wyświetla się lokalizacja katalogu Filmora. Kliknij myszką w puste miejsce, które zaznaczy tekst i skopiuj adres.

Uruchom instalator spolszczenia, wciskaj przycisk OK aż Dojdziesz do okienka gdzie można wpisać adres programu. Wklej poprzednio skopiowany adres i kontynuuj instalację.
Witaj Aljot.
Teraz wszystko zadziałało dobrze. Po wykonaniu podanej przez Ciebie ścieżki instalacji i otwarciu języka holenderskiego w ustawieniach, w programie pojawił się język polski. Bardzo Ci dziękuję. Masz u mnie dobre, duże piwo.
Pozdrawiam.
 

Sand63

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Maj 2020
Posty
8
Reakcje/Polubienia
1
Wszystko jest w instrukcji PDF.
Na początek Sprawdź lokalizację katalogu głównego Filmora, czy zgadza się z tym z instalatora.

Jak sprawdzić adres programu Filmora

Jeśli masz na pulpicie ikonę „Wondershare Filmora9“ kliknij prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybierz polecenie „Otwórz lokalizację pliku“ Otworzy się okienko. Na jego górnej części, pod wstążką wyświetla się lokalizacja katalogu Filmora. Kliknij myszką w puste miejsce, które zaznaczy tekst i skopiuj adres.

Uruchom instalator spolszczenia, wciskaj przycisk OK aż Dojdziesz do okienka gdzie można wpisać adres programu. Wklej poprzednio skopiowany adres i kontynuuj instalację.
To jeszcze nie koniec.
Teraz mam problem innej natury. Gdy miałem wersję trialową, po kliknięciu przycisku EKSPORT film tworzył się ze znakiem wodnym, ok. Gdy zakupiłem licencję i znów kliknąłem EKSPORT w tym samym projekcie, otworzyło mi się duże, puste, białe okno i dalej program jakby się zawiesił, nic się nie dzieje. Czy mógłbyś mi w tym pomóc Aljot, czy powinienem napisać do autorów programu, że coś jest nie tak?
Pozdrawiam.
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
359
Reakcje/Polubienia
966
Miasto
Warszawa
Ja także mam wersję pełną i nie występuje u mnie to zjawisko.
Spróbuj uruchomić program z prawami administratora.
( Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę programu i z listy wybierz „Uruchom jak administrator“)
 

Sand63

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Maj 2020
Posty
8
Reakcje/Polubienia
1
Ja także mam wersję pełną i nie występuje u mnie to zjawisko.
Spróbuj uruchomić program z prawami administratora.
( Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę programu i z listy wybierz „Uruchom jak administrator“)
Wiesz, zanim mi odpowiedziałeś, to odinstalowałem program i zainstalowałem go ponownie, wgrałem spolszczenie i teraz jest ok. Nie wiem, co się wtedy stało. Ale uruchomienie jako administrator zapamiętam na wszelki wypadek. Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
 
Do góry