Wondershare Filmora - Tłumaczenie ( spolszczenie )

Emmers 27 Styczeń 2016

View Users: View Users
  1. Emmers

Emmers Bardzo aktywny Ekspert

Otrzymane Polubienia:
    62
    Spolszczenie jest dostępne tutaj:
    Kod:
    [ Widoczne dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij aby się zarejestrować ]
    [/code]
    Kluczyk do instalki można dostać pisząc na PW lub na mój e-mail wskazany w instalce, każdy jest inny.

2. Emmers

Otrzymane Polubienia:
    62
    Udostępniam klucze do spolszczenia dla użytkowników forum ze względu na to, że w każdej chwili mogę nie mieć dostępu do sieci i również ze względów namyją chorobę wieńcową, grozi mi to co każdemu zawałowcowi po dwóch zawaach...

Zarejestruj lub aby zobaczyć!

3. waldi

waldi Bardzo aktywny Ekspert

Otrzymane Polubienia:
    426
    Wielkie dzięki Emmers. Dbaj o siebie !!

4. Zeno

Zeno Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    293
    Dzięki Emmers. :dziękuę Kurcze, a ja myślałem, że chodzi o zwykłe przeziębienie. :facepalm
    Zatem duuuużo zdrowia i niech wszelkie stresy omijają Cię szerokim łukiem. Trzymaj się. :friends

5. Manila Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    5
    Życzę powrotu do jak najlepszego zdrowia. Dzięki za spolszczenie.

6. win98

win98 Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    4
    Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy.

7. Rycho

Rycho Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    4
    Ponieważ wykonałem pierwsze tłumaczenie do Wondershare Editor to wiem ile to kosztuje czasu i pracy. To ponad 1500 linijek tłumaczenia w kodzie. Emmers to jeden z najbardziej aktywnych tlumaczy i twórca wielu samouczków wideo.

Bardzo mnie to cieszy że wszyscy życzycie Emmersowi dużo zdrowia to dobrze o Was świadczy. Ale z samych życzeń to mu się nie poprawi ani sytuacja życiowa ani zdrowotna.

Wiem co mówie bo sam jestem bezrobotny od wielu lat i jest mi cieżko i może dlatego rozumię jego sytuację....

Ale żeby was zachęcić do działania to wyśle Emmersowi chociaż ze 30 zł. Może inne osoby na forum też coś dorzucą?

I wtedy na pewno Emmers poczuje sie lepiej i wykona dla nas jeszcze wiele tłumaczeń........

o nr konta zapytajcie jego samego na PW.

8. Emmers

Otrzymane Polubienia:
    62
    Poprawione spolszczenie dostępne tutaj:

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

Nowe spolszczenie utworzyłem na bazie oryginalnego pliku English,xml z najnowszej wersji Filmora, gdzie dodano kilka funkcji , do edycji użyłem edytora EditPlus 3 dzięki temu zachowałem oryginalne kodowanie pliku, którego zwykły notatnik systemowy nie jest w stanie zachować. Bardzo bym prosił o ponowne pobranie spolszczenia i przeinstalowanie w swoich egzemplarzach Filmora.

9. Emmers

Otrzymane Polubienia:
    62
    UWAGA W ZWIĄZKU Z LICZNYMI PROŚBAMI O KLUCZE DO SPOLSZCZENIA CHCIAŁBYM POINFORMOWAĆ, ŻE TA WERSJA SPOLSZCZENIA DZIAŁA JEDYNIE Z WERSJĄ 7.1.0.0 FILMORA I Z ŻADNĄ INNĄ , Podaję link do instalatora tej wersji programu już spolszczonej. Plik jest duży ponieważ zawiera niemal wszystkie dodatki do programu dostępne do w/w wersji. Do zarejestrowania legalnie programu możemy wykorzystać personalne klucze do starszego programu tego producenta m które były rozdawane za darmo. w promocji jakiś czas temu: Wondershare Video Editor. Link do instalatora:
    Zarejestruj lub aby zobaczyć!

Zeno, waldi and OXYGEN THIEF like this.
  10. Emmers

Otrzymane Polubienia:
    62
    Program po instalacji należy uruchamiać z prawami administratora

OXYGEN THIEF lubi to.
Ładuję...