Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18361
Reakcje/Polubienia
38898
Miasto
Gdzieś w Polsce
wondershare_box.jpg
Wondershare Filmora 6.0.2 na GAOTD
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Wondershare Filmora to łatwy w obsłudze program przeznaczony do edycji plikow wideo, posiada wszystkie potrzebne narzędzia do edycji wideo dzięki czemu możemy tworzyć filmy z tytułami, efektami
i przejściami wykorzystując materiały wideo , audio oraz zdjęcia. Po wszystkim można się podzielić efektami swojej pracy z rodziną , znajomymi i przesłać swój film na YouTube, Facebook, itp.


Wondershare Filmora pozwala również na konwertowanie wielu formatów wideo dzięki czemu będziecie mogli odtwarzać filmy na przenośnych
urządzeniach takich jak iPhone, iPad, iPod, itp. lub nagrywać materiały na DVD aby zachować lepszą ich jakość.

Wondershare Filmora (originally Wondershare Video Editor) lets you edit and create videos, adding effects, sound and transitions, which helps you to ignite your story, express your creativity and amaze with beautiful results.
Key Features:
Intuitive and simple UI that‘s easy to use, even for beginners;
Compatible with most video formats on the market;
Simple basic editing: Trim, Merge, Crop, Rotate…As well as advanced editing like Split Screen, PIP (Picture In Picture), Scene Detection;
100+ Unique Visual Effects to turn your home video into some masterpiece with minimal effort;
Easily publish your masterpiece in: Social Media, IOS/Android Devices, or burn into DVDs.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Rejestracja

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wojtek758

Wygadany
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
93
Reakcje/Polubienia
2
Bardzo ladny interface naprawde szyk i elegancja. Natomiast efekty przebarwien, dziwne obiekty itp. rozczarowuja . Pokladalem nadzieje w tym sofcie. Szkoda.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Dla tych, którzy posiadają licencje z promocji na Wondershare Video Editor i zainstalowany Wondershare Video Editor w systemie mam dobrą wiadomość. Wystarczy zainstalować program Filmora nawet w najnowszej wersji, Wondershare Video Editor zostanie odinstalowany i co ciekawe Filmora zostanie aktywowana licencją z Wondershare Video Editor najprawdopodobniej bezterminowo.
fimora.jpg


Odkryłem to zupełnie przypadkowo.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Trochę późno się zreflektowałeś :zaciesz
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Dlaczego późno... Program jest ciekawy, rozbudowany, ma możliwość nagrywania i późniejszej edycji filmów z ekranu , duża ilość efektów wideo i audio do wykorzystania a przy wykorzystaniu licencji z Video Edytora można go mieć zupełnie za darmo. W tej chwili pracuję nad spolszczeniem
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Późno napisałem w tym sensie, że już wcześniej było wiadomo, że to praktycznie lifetime, gdy nowsze wersje Wondershare Video Editor (jeszcze zanim stał się Filmora) łykały kluczyk z promocji.
Podobna sytuacja jak np.przy GiliSoft File Lock Pro.
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Znalazłam u mnie plik i dane do instalacji Wondershare Video Editor Version: 3.6.0. więc dzisiaj zainstalowałam i mam
Wondershare Filmora wersja 6.03, pięknie się zarejestrowało na moje stare dane, ale cóż spolszczenie by było szczęściem.
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34658
Reakcje/Polubienia
60975
Zainstalowałem spolszczenie z Wondershare Video Editora i program jest teraz częściowo spolszczony.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
sonia napisał:
Znalazłam u mnie plik i dane do instalacji Wondershare Video Editor Version: 3.6.0. więc dzisiaj zainstalowałam i mam
Wondershare Filmora wersja 6.03, pięknie się zarejestrowało na moje stare dane, ale cóż spolszczenie by było szczęściem.
już drugi dzień nad tym pracuję i mam zrobione w 75%. Robota cholernie żmudna. Wystarczy w pliku który zawiera kilkaset linijek pomylić znaki " < lub > i od tego miejsca znowu wyświetla po angielsku. Jak trudno jest znaleźć taki błąd o nie muszę chyba pisać. Spolszczyć chcę cały materiał z nagrywaniem i edycją włącznie. Trochę to jeszcze potrwa.
 
Do góry