alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Wu10Man_2.png


Wu10Man (Windows 10 Update Manager) to mały i bezpłatny program który przywróci użytkownikom Windows 10 normalne zarządzanie aktualizacjami Windows.Program pozwala między innymi na:
- Włączenie automatycznych aktualizacji
- Wyłączenie automatycznych aktualizacji
- Powiadomienie o możliwości pobrania i instalacji aktualizacji
- Automatyczne pobranie aktualizacji i powiadomienie przed instalacją aktualizacji

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5735
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Nie wiem czy nie wystarczy w Windows update w Opcjach zaawansowanych wyłączyć Znajdz aktualizacje innych produktów firmy Microsoft, gdy aktualizuję system Windows. Musisz sam spróbować ( zobacz czy masz wyłączone).
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5735
Miasto
To tu to tam....
Jak zablokować pobieranie sterowników do dźwięków (REALTEK) przez Windows Update❔
Luknij na tą stronkę:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jezeli nie pomoze ci procedura z dp (troszke leciwa jest i dziala lub nie w zaleznosci od wersji windy) i / albo chcesz wylaczyc tylko KONKRETNY sterownik, a nie wszystkie, z zakresu aktualizacji - to masz podana procedure: https://programyzadarmo.net.pl/thre...-10-powoduje-spory-problem.35647/#post-255496 wraz z zipem do dodania do rejestru.
 

legia1987

Wygadany
Dołączył
7 Grudnia 2015
Posty
44
Reakcje/Polubienia
18
Miasto
Drawsko Pomorskie
Pobrałem program Display Driver Uninstaller portable. Uruchomiłem komputer w trybie awaryjnym i uruchomiłem Display Driver Updater, kliknąłem zakładkę u góry "Opcje" -> zaznaczałem "Wyłącz wyszukiwanie sterowników za pomocą Windows Update" i działa znakomicie. :) Nie pobiera się wszystkie sterowników Audio, Grafika, Chipset, Firmware etc. :)

8a5ddc66f7939d9e8ba83ddc47da15f42ba3efa3.jpeg
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5735
Miasto
To tu to tam....
Pobrałem program Display Driver Uninstaller portable. Nie pobiera się wszystkie sterowników Audio, Grafika, Chipset, Firmware etc. :)

Fajnie. Chciales zablokowac aktualizacje sterownika audio - zablokowales aktualizacje wszystkich.
Porownujac z samochodem:
Q: Panie, co zrobic zeby mi system automatycznego parkowania nie wyrywal kierownicy z reki?
A: naciskajac to, to i to wejsc w ustawienia, podac kod, zatwierdzic.
Q: Odkrecilem kolka od samochodu i problem zniknal
;)
 
Do góry