Wybór smartfona

lucas_13579

Świeżak
Dołączył
3 Styczeń 2015
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Cześć, piszę do znawców tematu. Chciałbym kupić smartfon nie wydając przy tym dużo pieniędzy. Rozważam dwa modele:
- Huawei p9 lite (wersja z 2 GB ram, 16 GB pamieci, ekran 5,2)
- Xiaomi redmi note 4 (wersja 4 GB ram, 64 GB pamięci, ekran 5,5)

Miałem już huaweia i robią dobre telefony, znowu xiaomi prezentuje bardzo dobre parametry, ale nigdy wcześniej nie korzystałem z tej firmy. Czy ktoś mógłby posłużyć radą w tym temacie? Z góry dziękuję.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Ostatnio kupiłem Xiaomi redmi note 4 (parametry takie jak w twoim pytaniu). Jestem z niego zadowolony. Zdecydowałem się ponieważ cena do parametrów była dla mnie zadowalająca (840 zł). Huawei nigdy nie miałem więc nie wypowiem się.
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
mamy w rodzinie Xiaomi redmis 3 pro i złego słowa nie powiem. Bateria trzyma rewelacyjnie, chodzi bez zacinki, dobra jakość wykonania. Jedyne na co mógłbym ponarzekać to ich nakładka systemowa, mi osobiście bardzie leży ta Huawei.
 
W

WD40MAX

Launcher można bez problemu zmienić. Pamięci nie zmienisz a karta SD jest dużo wolniejsza od wbudowanej. Z 16 GB wbudowanej zostaje niecałe 10 GB. Ja bym wybrał Xiaomi.
 
W

WD40MAX

W Huawei P9 Lite oraz tańszym modelu Y6 miałem wrażenie, że zawsze na fotkach jest nakładany efekt podnoszący kontrast i nasycenie. Teraz mam Samsunga J5 i kolory są bardziej naturalne.
Jeśli chodzi o ceny Xiaomi to warto zerkać na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, bo wpadają fajne okazje.
 
Do góry