[WYMIENIĘ] Bullguard Internet Security

VICTORY

Świeżak
Dołączył
25 Październik 2017
Posty
35
Reakcje/Polubienia
43
Witam, chciałbym wymienić twoje konto na 1-letnie zabezpieczenie internetowe Bullguard, do 1 listopada 2018 roku.
złożyć mi propozycję przeciwko innemu kluczowemu programowi antywirusowemu?

:rayure
 

VICTORY

Świeżak
Dołączył
25 Październik 2017
Posty
35
Reakcje/Polubienia
43
Kultura polska?
jeśli nikt nie jest zainteresowany, to nie ma znaczenia.
Do zobaczenia wkrótce, z Francji
:kwiczy
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Victory - aby ktokolwiek czymkolwiek był zainteresowany to musisz przedstawić konkretne swoje oczekiwania, Czytając pierwszy post odniosłem wrażenie, że przejąłeś jakieś moje konto (kurde bankowe się zgadza) i chcesz wymienić na Bullguarda :) . A kiedy dorzuciłeś do pieca z tą kulturą polską i wyjazdem do Francji to już kompletnie zgłupiałem aczkolwiek wydawało mi się, że krótko pisząc chcesz wymienić Bullguarda na coś innego. Jeżeli nie mówisz po polsku a korzystasz z tłumacza googlowego to proponuję zamiast tego wyedytuj tekst: wymienię roczną licencję Bullguard IS na inny tego typu soft. Pozdrawiam i życzę więcej luzu.
 

VICTORY

Świeżak
Dołączył
25 Październik 2017
Posty
35
Reakcje/Polubienia
43
dzięki za te wszystkie szczegóły @
Lugger, przepraszam za moje złe tłumaczenie na twój język ojczysty.

Mam roczne konto BullGuard Internet Security 2018 (email + hasło), ważne do 1 listopada 2018 roku dla użytkownika.
Chciałbym mieć klucz do bezpieczeństwa w eset internetowym lub kaspersky w odpowiedniku.
Czekam na pewne propozycje dla zainteresowanych

:scratch
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
dzięki za te wszystkie szczegóły @
Lugger, przepraszam za moje złe tłumaczenie na twój język ojczysty.

Mam roczne konto BullGuard Internet Security 2018 (email + hasło), ważne do 1 listopada 2018 roku dla użytkownika.
Chciałbym mieć klucz do bezpieczeństwa w eset internetowym lub kaspersky w odpowiedniku.
Czekam na pewne propozycje dla zainteresowanych

:scratch
Skąd masz tego Bullguarda?
 

VICTORY

Świeżak
Dołączył
25 Październik 2017
Posty
35
Reakcje/Polubienia
43
Dostałem klucz od ostatniego prezentu na 1 rok BullGuard Internet Security 2018 + małą wisienkę na torcie przez dodanie 60 dni na kontach?

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry