Xara Designer Pro 7 - tłumaczenie ( spolszczenie )

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Film przedstawia intalację programu Xara Designer Pro 7 i jak zrobiłem instalator spolszczenia oraz co z tego wynikło... Link do spolszczenia:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ważny przez najbliższe 30 dni. Może komuś się przyda.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
@Emmers nie masz przypadkiem spolszczenia do Xara Photo & Graphic Designer 15 :??:zawsty Qrcze wersja 2013 była po polsku.
 

ikcinbots

Wygadany
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
44
Reakcje/Polubienia
4
Czy tylko po aktualizacji templates można dokonać spolszczenia ?
 
Ostatnia edycja:

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Dziś ukończyłem przeszło 2-tygodniową pracę na spolszczeniem najnowszej wersji Xara Designer Pro X (16). Niestety, proste utworzenie instalatora spolszczenia nic nie da bo Magix wydał kilka wersji tego programu i biblioteki językowe XaraXEng.dll z każdej wersji są różne, mają inny punkt wejścia. Jedynym wyjściem wydaje się być przesłanie mi e-mailem spakowanej biblioteki z używanej wersji programu a ja po kompilacji zasobów odsyłam gotowe spolszczenie z instrukcją użycia. Na potrzeby pracy nad tłumaczeniem zainstalowałem na systemie wirtualnym Win 10 wersję próbną Xara Designer Pro X ze strony producenta, Program jest świetny ale pełna licencja kosztuje prawie tysiąc złotych. Miło by było gdyby Magix ufundował nam jakiś konkurs na licencje na ten program. Pozdrawiam.
 

FrantiQ

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
315
Reakcje/Polubienia
229
Dziś ukończyłem przeszło 2-tygodniową pracę na spolszczeniem najnowszej wersji Xara Designer Pro X (16). Niestety, proste utworzenie instalatora spolszczenia nic nie da bo Magix wydał kilka wersji tego programu i biblioteki językowe XaraXEng.dll z każdej wersji są różne, mają inny punkt wejścia. Jedynym wyjściem wydaje się być przesłanie mi e-mailem spakowanej biblioteki z używanej wersji programu a ja po kompilacji zasobów odsyłam gotowe spolszczenie z instrukcją użycia. Na potrzeby pracy nad tłumaczeniem zainstalowałem na systemie wirtualnym Win 10 wersję próbną Xara Designer Pro X ze strony producenta, Program jest świetny ale pełna licencja kosztuje prawie tysiąc złotych. Miło by było gdyby Magix ufundował nam jakiś konkurs na licencje na ten program. Pozdrawiam.

Emmers jeśli masz Photo & Graphic Designer ze wcześniejszych promocji to spokojnie możesz zakupić Upgrade do Designer Pro.
Obecnie do 1 grudnia jest nówka w promo po 499 zł, a upgrade po 339 zł dodatkowo do upgrade dodany jest program ASEOPS 11.
Ja w październiku zrobiłem taki przeskok z wersji Photo & Graphic Designer 2018 też Pro było po 339 zł, ale prócz ASEOPS 11dawali jeszcze
Magix Movie Edit Pro 2019 i standardowe dodatki czyli Photostory 2016 Deluxe i Music Maker. Ja kupowałem z amerykańskiej strony Magix bo tam można płacić paypalem ale zamiast Magix Movie był VEGAS Movie Studio 16.
Jeśli jeszcze chcesz parę złotych urwać to możesz kupić ze strony kanadyjskiej, albo australijskiej bo tam najlepsze ceny wychodzą, ale to też kwestia banku z jakiego korzystasz.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Emmers jeśli masz Photo & Graphic Designer ze wcześniejszych promocji to spokojnie możesz zakupić Upgrade do Designer Pro.
Obecnie do 1 grudnia jest nówka w promo po 499 zł, a upgrade po 339 zł
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nie stać mnie, Pracuję sezonowo po 40 gadzin w miesiącu za 8,30 zł.na godzinę...Więc 332 złote miesięcznie Nie stać by mnie było na podstawowe opłaty gdyby nie dodatkowe 500 z ł z MOPs...
 
Do góry