Xara Photo & Graphic Designer za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18398
Reakcje/Polubienia
39049
Miasto
Gdzieś w Polsce
71iRjzfOGeL._SL1500_-1000x1000.jpg
Xara Photo & Graphic Designer 9 v9.2.7.30974
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Xara Photo & Graphic Designer 9 – to bardzo rozbudowana aplikacja przeznaczona do tworzenia rysunków, animacji, grafiki 2D/3D, pracy z fotografiami, edycji zdjęć, drukowania, tworzenia ilustracji lub grafiki internetowej.

W programie Xara Photo & Graphic Designer 9 znajdziemy wiele ciekawych funkcji między innymi takie jak rysunek ołówkiem, cienie i przejrzystości, tworzenie karykatur, tworzenie grafiki wektorowej, animacji Flash, albumów ze zdjęciami, pocztówek, kartek świątecznych, okładek na CD/DVD, prezentacji, dodawanie wspaniałych filtrów i efektów do zdjęć i wiele więcej. Obsługa programu jest bardzo prosta, a to za sprawą intuicyjnego interfejsu. Xara Photo & Graphic Designer 9 jest w języku angielskim.
Xara Photo & Graphic Designer 9 is the ultimate solution for optimizing, editing and creatively enhancing your photos and images. Optimize the contrast, color, and sharpness of your images. Correct converging lines, cropping, red-eye effect etc. Remove distracting elements from photos e.g. road signs, people standing in the way, and imperfections. Select individual image elements and reposition them freely. Use the photo filter for cool special effects and customize your content with your own graphics. And more! With this range of tools there’s no limit to the creative possibilities.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


dane rejestracyjne
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Szkoda ,że nie ma spolszczenia.
Może Emmers pomoże.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Trochę czasu minęło i jakoś ten wątek mi umknął. Ale wróciłem do tematu i zrobiłem spolszczenie i przywracanie do oryginalnej wersji. Dlaczego mnie to zainteresowało, bo nadal można aktywować tę wersję programu kluczem z promocji. nie można zarejestrową ale to najmniejszy problem, aktywowany program działa w pełnej wesji pozwala na pobranie i zainstalowanie dodatków. Dlatego poświęciłem kilka wieczorów by dokładnie spolszczyć Xarę. (kliknij )
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry