Xbox One S 500GB + FIFA 17 za około 850zł

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
71SJ2V15wDL._SL1500_.jpg




 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
@al jesteś jak kokietka - smaku narobisz, ale do sedna (np. linka) nie przejdziesz. :klawik
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@al jesteś jak kokietka - smaku narobisz, ale do sedna (np. linka) nie przejdziesz. :klawik

Pretensje do prezesa a nie do mnie. Dodał w mediach nowe bb code i link został automatycznie zamieniony na ten prostokącik pod zdjęciem. "Amazon.de Xbox bla bla bla. Kaufen" To jest link do sklepu.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Ja tam kwadracika nie widzę, ale poprzez wyświetlenie źródła strony widzę taki link

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Niezła oferta. :klawo Ja niestety musiałem kupić wcześniej i wyszło trochę drożej... :smutny
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja tam kwadracika nie widzę, ale poprzez wyświetlenie źródła strony widzę taki link

Niezła oferta. :klawo


Nie kwadracik tylko prostokącik. Przecież to co jest u Ciebie w poście jest i u mnie :scratch
Ale lepsza jest oferta z Forza Horizon bo i tak niedługo Fifa będzie w Live Gold :hura
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Zauważyłem i zmieniłem na "code".
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
Mogę takie bbcody wyłączyć a co do obrazka to wystarczy na niego kliknąć bo to taki obrazko-link :smoczek
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Tak, tak da się kliknąć tylko żeby był link widoczny to trzeba w code wrzucić. Wyłączać nie trzeba.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
OXY akurat ja nie widziałem obrazka, który by mnie przeniósł do amazonu. BB cody są w porządku, tylko że jest ich sporo i nie każdy będzie upraszczał. Wszystko z czasem wyjdzie w praniu. Jeśli już - lepiej wyłączać pojedynczo, a nie hurtowo.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
OXY akurat ja nie widziałem obrazka, który by mnie przeniósł do amazonu. BB cody są w porządku, tylko że jest ich sporo i nie każdy będzie upraszczał. Wszystko z czasem wyjdzie w praniu. Jeśli już - lepiej wyłączać pojedynczo, a nie hurtowo.
Może jakiś adguard blokuje.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
a.... widzisz... To możliwe, tyle że tych blokerów mam kilka, że lepiej mi zmienić przeglądarkę na czystą od dodatków niż w nich grzebać...
Edit: No zgadza się - to kwestia któregoś z blokerków. A przy okazji obrazek - link jak to obrazek, jest widoczny dla niezalogowanych. :bea
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
a.... widzisz... To możliwe, tyle że tych blokerów mam kilka, że lepiej mi zmienić przeglądarkę na czystą od dodatków niż w nich grzebać...
Edit: No zgadza się - to kwestia któregoś z blokerków. A przy okazji obrazek - link jak to obrazek, jest widoczny dla niezalogowanych. :bea
Tak jest widoczne dla niezalogowanych, dlatego najlepiej coś takiego dać w spojler w sumie tych bbcodów jest od groma i niektóre można by było wyłączyć :scratch
 
Do góry