Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
YouTube-dl to popularne narzędzie do pobierania treści z YT, obsługiwanego z wiersza poleceń. Niestety RIAA na podstawie ustawy DMCA doprowadziło do usunięcia programu z repozytorium GitHub'a. Wobec tego wściekli użytkownicy YouTube-dl zaczęli zalewać GitHub nowymi repozytoriami :kwiczy2

Abstrahując, RIAA swoim działaniem nieumyślnie ujawniła projekt ogromnej liczbie nowych osób, biorąc pod uwagę, że użytkownicy i fani YouTube-dl przenieśli się na platformy mediów społecznościowych i podzielili się historią z dziesiątkami milionów innych osób. :szydera

youtube-dl-GitHub-repos.png


XjwOjCG.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Program można pobrać z:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Rzadki przypadek, żebym czegoś nie pobrał rozszerzeniami firefoxa. Z vodpl służył mi youtube dlg gui, ale ponad trzy lata nieaktualizowany i się zbuntował, nic nie pobiera, to wyleciał. Filmy YT, to mam rozszerzenie z przyciskiem pod filmem i moment pobiera. Co do FB, to nawet tuoutube-dl jest do kitu, bo na wideo na FB nie działa PPM - nawet nie ma skąd wziąć linka. Co się nakombinowałem, ale blob link nie dał się pobrać nawet na stronach do pobierania z FB. To po co mi youtube-dl? No ale potrzebne mi filmiki z prawnukiem. Aż mnie boli.
Dajcie pomoc - please :D W zszłym roku pobierałem z fb.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35552
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
Rzadki przypadek, żebym czegoś nie pobrał rozszerzeniami firefoxa. Z vodpl służył mi youtube dlg gui, ale ponad trzy lata nieaktualizowany i się zbuntował, nic nie pobiera, to wyleciał.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

 
Ostatnia edycja:

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Najprostszy sposób - dodajesz m. do linku. Np. zamiast:
Kod:
Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pobrałem dwa filmy w ten prosty sposób wklejając do downloadera online. Potem z PPM było zapisz na dysku.
Programik nie dla mnie. bo potrzebuje franeworka 4 - wystarczy ten 3,5, co jest w systemie i tak z usług wyłączone. U mnie wszystko co możliwe wyłączone w systemie - funkcje multimedialne, WMP WMC, IE - powyłączane usługi udostępniania w necie nawet telemetryczne zaplanowane. Jestem tak stary uparciuch, że nie wpuszczę antywirusa, ani aktualizacji. Procesów mam 24, system w 7 x64 uruchamia się i bierze tylko 480MB RAMu, zaś wszystko chodzi sprawnie i lekko. W eventlog nie ma errorów.
Latka lecą, ja z kwalifikacją emeryta, nie wiem latami co to infekcja, gdyż działam za zasadzie blokowania, bo co nie wlezie, tego nie ma w systemie.

Dziękuję za prostą poradę :D
Mogę nawet zalinkować do filmu np o martwicy szpitali z facebooka - próba -
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
youtube-dl 2020.12.02 & youtube-dl-gui
youtube-dl 2020.12.02 released 20 hours ago:

Extractors:
  • [tva] Add support for qub.ca
  • [toggle] Detect DRM protected videos
  • [toggle] Add support for new MeWatch URLs
  • [youtube:tab] Extract channels only from channels tab
  • [cspan] Extract info from jwplayer data
  • [cspan] Pass Referer header with format's video URL
  • [youtube] Improve age-gated videos extraction
  • [mediaset] Add support for movie URLs
  • [yandexmusic] Refactor
  • [yandexmusic] Add support for artist's tracks and albums
  • [yandexmusic:track] Fix extraction
youtube-dl-gui 2.252 released 16 days ago:

EFF is good.
  • Restored the original Github check code for youtube-dl.
  • Some more aspects of the program is translatable now.
  • The link label on the about form is on the bottom left until I can fix the centering for it for alternate languages.

wyH4Elo.jpg

Pobieranie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


P.S. Wątek przenoszę do ulubionych ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry