Zapytanie o VPN

BOGNO24

Świeżak
Dołączył
24 Październik 2014
Posty
12
Reakcje/Polubienia
2
Który VPN wybrać Windscribe PRO czy VPN Unlimited? może ktoś pomóc?
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Który VPN wybrać Windscribe PRO czy VPN Unlimited? może ktoś pomóc?
Jakbym miał płacić, to żadnego z tych bym nie wziął ze względu na jurysdykcję (pierwszy ma kanadyjską, a drugi amerykańską).
Jeśli ma Ci służyć do zwykłego przeglądania netu, by poprawić Ci samopoczucie (ochrona prywatności :zaciesz), to raczej nie ma znaczenia, który wybierzesz.
Czasem korzystam z darmowej wersji Windcribe (50 GB) i wydaje mi się, że liczba krajów oraz transfer w ofercie free jest wystarczający do zwykłego śmigania po necie. Pewnie jednak potrzebujesz większego transferu :winked
 

BOGNO24

Świeżak
Dołączył
24 Październik 2014
Posty
12
Reakcje/Polubienia
2
A mógłbyś wymienić które nie mają jurysdyskcji w 14 czy ilu tam panstwach (wiadomo o co chodzi)
 

BOGNO24

Świeżak
Dołączył
24 Październik 2014
Posty
12
Reakcje/Polubienia
2
Tak ale za ivacy vpn lifetime 22 dolary to nie 48 za nord vpn za rok
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
Tak ale za ivacy vpn lifetime 22 dolary to nie 48 za nord vpn za rok

Na dwa lata w promocji wyszło mi $3.29 na miesiąc, czyli jakieś 12 zł. Uważasz, że to dużo?
Teraz widzę, że jest promocja jeszcze lepsza $2.75/m-c na trzy lata, czyli $99. Wiem że jednorazowo spory wydatek, ale się opłaca.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
tak jesli ktos ma 100$ na zbyciu

Jeśli komuś naprawdę zależy na dobrym VPN-ie (a brak funduszy), to przez rok można sobie odmówić trzech Big Mac-ów itp. w miesiącu i odłożyć niezłą kwotę :) Można również zarobić na zbiorach owoców, roznoszeniu ulotek, wykonując jakieś zlecenie, na własnej twórczości itd. itd. Opcji jest tyle, ile pomysłów :)

A w między czasie używać jakiegoś darmowego VPN-a lub komercyjnego z promocji.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Czasem ktoś naprawdę nie ma funduszy, bo wiele zależy od czynników, które od nas nie zależą.
Bywają też tacy którzy sobie nie odmówią paczki fajek a płaczą że coś jest drogie.
Za coś dobrego jednak trzeba więcej zapłacić....
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
Jeśli komuś naprawdę zależy na dobrym VPN-ie (a brak funduszy), to przez rok można sobie odmówić trzech Big Mac-ów itp. w miesiącu i odłożyć niezłą kwotę :) Można również zarobić na zbiorach owoców, roznoszeniu ulotek, wykonując jakieś zlecenie, na własnej twórczości itd. itd. Opcji jest tyle, ile pomysłów :)

A w między czasie używać jakiegoś darmowego VPN-a lub komercyjnego z promocji.
Windscribe Pro można mieć za darmo
https://programyzadarmo.net.pl/thre...wet-kiedy-zamkniesz-stronę.34047/#post-240649
https://programyzadarmo.net.pl/thre...wet-kiedy-zamkniesz-stronę.34047/#post-240651
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
a jak nie za darmo to akurat Windscribe (który czasem jest zwyczajnie szybszy niż NordVPN, zwłaszcza na androidzie) można miec lifetime za jedyne 49 dolków.... nieustające promo tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Warunki promo są takie jakby, rzekłbym, akceptowalne:
  • Length of access: lifetime
  • Updates included
  • Unlimited data
  • Unlimited devices
NordVPN też miewa niezły deal, np. mają 3lata za 99 dolków:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

no dobra, jak się chcesz upierać to to Twoje iwonka Privacy tyz ma deala: 29USD za lifetime:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zresztą za leniwy jestem żeby po kolei listować, sami se poszukajta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


tylko ja bym polecał:
1. jak zapodał Manila (zresztą polecałem tą porównywarkę przy innej okazji) - wybór dostawcy VPN z jurysdykcji "fifteen eyes" to dla mnie schizofrenia paranoidalana, to się powinno leczyć (i to w niektórych przypadkach przymusowo)
2. Ktokolwiek będzie the chosen one, należy zapoznac się z jego polityką prywatności.. po czym pogooglać czy aby na pewno się nie rozmijają z prawdą (polecam zapoznanie się z opisem PureVPN sprzed paru tygodni, gdzie z jednej strony pure zapewnia że logów nie gromadzi, z drugiej zaś... logi PureVPN umożliwiły wsadzenie jednego Bardzo Bardzo Złego Pana za kratki, 3ci post: https://programyzadarmo.net.pl/threads/purevpn-dożywotnia-lifetime-licencja-zniżka-85.31923/ ). Podkreślam że nie oceniam działalności tego Pana, zapewne mu się należało. Ale jeżeli płacę komuś kto ma nie gromadzić logów, a to jednak robi, to uważam że gra ze mną w kulki i po prostu kradnie moją kasę.
3. Zdrowy rozsądek... VPN to tunelowanie i nie jest absolutnie szczelne. Należy wybrać dostawcę który udostępnia P2P, SMTP, IKEv2/IPSec, OpenVPN... ja np używam (na telefonie) serwerów NordVPN, ale zamiast korzystac z super duper słitaśnej apki ich autorstwa, używam ich konfiguracji i certów w StrongSwan, bo ma właśnie IKEv2
 

BOGNO24

Świeżak
Dołączył
24 Październik 2014
Posty
12
Reakcje/Polubienia
2
dobra jest ivacy za 18$

Dzięki za objasnienia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
PureVPN Critical VORACLE alert: PureVPN users are safe
295b7a80d73bf566med.jpg

db4563d1247fec41med.jpg

Przepraszam za tłumaczenie (translator)

Drogi Jerzy,

Niedawno wykryto lukę w komplzo, parametrze kompresji OpenVPN. Słaby punkt może potencjalnie umożliwić hakerowi lub pośrednikowi przechwytywanie i odczytywanie komunikacji między dwoma urządzeniami, nawet jeśli są one chronione za pomocą szyfrowania VPN.
Ta wrażliwość w równym stopniu dotknęła wszystkich dostawców VPN, przy czym większość dostawców zdecydowała się na łatę po stronie serwera i wymagała od użytkowników aktualizacji aplikacji, co w pewnym stopniu zakłóciło łączność użytkowników.
Jako organizacja zorientowana na klienta i ochronę prywatności, nasi inżynierowie opracowali sposób, który zapewnił minimalny czas przestoju serwerów, pełną ochronę naszej infrastruktury i maksymalny komfort naszych użytkowników.
Oto co już zrobiliśmy:
Nasze serwery i infrastruktura zostały już naprawione i nie musisz nic robić na swoim koncie. Dotyczy to zarówno naszych aplikacji, jak i użytkowników manualnych.
Mogliśmy wysłać ten email wcześniej, ale nie chcieliśmy podsycać szaleństwa otaczającego przedmiotową wrażliwość. Po cichu zaczęliśmy szukać sposobów zapewnienia 100% ochrony naszych użytkowników, co udało nam się osiągnąć bez niepokoju i zakłóceń w działaniu serwisu.
Dziękujemy za zaufanie nam swoją prywatnością.
Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze,

Hamelin - Product Manager
PureVPN

Przetłumaczono przy pomocy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry