Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.

Zasady organizowania konkursów.

OXYGEN THIEF 26 Luty 2015

View Users: View Users
 1. OXYGEN THIEF

  OXYGEN THIEF Bardzo aktywny Obsługa Forum Administrator

  Dołączył:
  26 Maj 2010
  Posty:
  22,690
  Otrzymane Polubienia:
  998
  Lokalizacja:
  Trololololo
  :england
  Nowe zasady dla organizujących konkursy.


  Każdy kto będzie chciał zrobić konkurs będzie musiał spełnić poniższe zasady (wyjątkiem są tu użytkownicy którzy robią konkurs sporadycznie).

  1.Każdy program przeznaczony do konkursu do musi mieć opis w języku Polskim.
  a.Opis wykonany przez organizującego konkurs.
  b.Jeśli organizujący konkurs nie potrafi napisać takiego opisu, może sprawdzić czy czasem ja nie opisywałem danego programu na blogu

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

  , wystarczy wkleić nazwę programu aby sprawdzić czy coś takiego było.
  c.Jeśli na blogu nie było takiego opisu, to dopiero wtedy organizujący może sprawdzić czy na jakiejś Polskiej stronie nie ma danego opisu, jeśli jest to wystarczy go skopiować, oczywiście podając źródło skąd został skopiowany np:Opis - Instalki.pl lub link jak kto woli.
  d.Jeśli na Polskich stronach nie ma opisu programu, to wtedy organizujący korzysta z tłumacza Google czy jakiegokolwiek innego ale oczywiście przed wklejeniem poprawia ten opis ponieważ tłumacz nie jest bezbłędny.


  2. Miesięcznie jeden organizujący może zrobić od 1 do 2 konkursów, nie więcej oczywiście zawsze może skontaktować się ze mną gdyby chciał inaczej.

  3.Radzę się zastosować do tych warunków, wchodzą one w życie od dnia dzisiejszego.Te zasady nie są przeciwko organizującym, po prostu chcę aby był zachowany jakiś poziom i odrobina szacunku dla producenta programu który daje licencje.Swego czasu gdy ja organizowałem konkursy producent przekazywał licencje za opis programu i wszyscy byli zadowoleni, nie było żadnych problemów.Oczywiście tematy konkursowe które nie spełnią powyższych zasad zostaną skasowane.
   
Ładuję...
Similar Threads - Zasady organizowania konkursów Forum Date
Nowe zasady przeszukiwania sprzętu przez US Border Authority. Nowe technologie - kierunki i trendy... / Technolo 8 Styczeń 2018
Zasady grup - nadawanie uprawnień - problem Szukasz programu, masz pytania? Napisz / Software 9 Listopad 2013
UWAGA - Nowe zasady uczestnictwa w konkursach Opinie , Uwagi , Informacje / Comments, problems, 17 Marzec 2013

Udostępnij Tą Stronę