Zemana AntiLogger 2 za darmo (dożywotnia licencja)

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Zemana rozdaje licencje do swojego zmienionego antiloggera, teraz nowa Zemana AntiLogger 2 ma wbudowaną Zemanę Antimalware :guma i stanowi bardzo dobre zabezpieczenie komputera.Kluczę są rozdawane przez określony czas.

Wszystko co musicie zrobić aby otrzymać taki dożywotni kluczyk to zapisać się do ich grupy dyskusyjnej
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

a potem odwiedzić tę stronkę
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

aby dostać dożywotni kluczyk.
Dzięki anth2943 za info :dziękuję
ochrona-pc-pc-security-f12/zemana-antilogger-wersje-stabilne-t12-90.html#p199682


Nowa Zemana Antilogger wygląda praktycznie tak samo jak Zemana Antimalware, dodano jedynie ochronę tożsamości
vl6Z49n.jpg
sRwpPMk.jpg


Jak dla mnie to do programu wystarczy teraz dołożyć jakiegoś firewalla i mamy całkiem klawą ochronę :ok
 

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
I jak szanowni Państwo, rzeczywiście jest to kod na dożywocie ? Warto się fatygowć i założyć rachunek , bo kiedyś też miało być na zawsze , a skończyło sie na 1 kwartale ? :eek:
Uprzejmie proszę o miłą odpowiedź. :hi
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
thorsten napisał:
I jak szanowni Państwo, rzeczywiście jest to kod na dożywocie ? Warto się fatygowć i założyć rachunek , bo kiedyś też miało być na zawsze , a skończyło sie na 1 kwartale ? :eek:
Uprzejmie proszę o miłą odpowiedź. :hi
Dożywotnie były, działają i są na zawsze.
Owszem były i 90 dniowe ale to później po testach i Ty na taką się załapałeś :zaciesz
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12986
Reakcje/Polubienia
43809
Wszystko co musicie zrobić aby otrzymać taki dożywotni kluczyk to zapisać się do ich grupy dyskusyjnej

Jeśli byłeś wcześniej zapisany do grupy na testowanie ZeamanaAntymalware Beta - to wystarczy podać e- mail i kluczyk mamy !!
 

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
Istotnie, kod dożywotni. Używam darmowego SA+, tylko,że ta wspaniałość częściej nie działa niż działa. Zemanka nie problemów z serwerami i mam nadzieję , skutecznie go zamieni.
Dzięki za info o promo. :england :england :england
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Koledzy czy przy tym może być KeyScrambler
ok dzieki
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
plejmix napisał:
Koledzy czy przy tym może być KeyScrambler

Może być, ta zemana raczej nie ma takiego modułu.


Edycja: a jednak funkcja ochrona tożsamości to właśnie szyfrowanie takie jak w KeyScrambler :bea
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Powiedzcie mi jak jest ze skutecznością ochrony na systemach 64 bitowych bo o ile pamiętam kiedyś pisano , że ZAL na 64bity to atrapa... :scratch
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
remool napisał:
Powiedzcie mi jak jest ze skutecznością ochrony na systemach 64 bitowych bo o ile pamiętam kiedyś pisano , że ZAL na 64bity to atrapa... :scratch
To jest całkiem inna zemana Antilogger niż ta wcześniejsza, tutaj nie ma monitów jak w poprzedniej, w sumie nic z niej nie ma.Nowy Antilogger to po prostu Zemana Antimalware z jakąś - Ochroną tożsamości -
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
OXYGEN THIEF napisał:
Jak dla mnie to do programu wystarczy teraz dołożyć jakiegoś firewalla i mamy całkiem klawą ochronę :ok
Jaką zaporę polecisz?... (Windows 10/64) najlepiej darmowa :)
Myślę o ZoneAlarm FREE FIREWALL 2016 i ewentualnie dorzucić do tego Immunet lub SecureAplus.

PS Nici z zapory ZoneAlarm....
ZoneAlarm 2016 is only compatible with MS Windows Defender, and is not compatible with any other antimalware software.

To install ZoneAlarm 2016, you must first uninstall other antimalware software. Otherwise, you may experience OS stability and computer performance issues.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
sowa napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
Jak dla mnie to do programu wystarczy teraz dołożyć jakiegoś firewalla i mamy całkiem klawą ochronę :ok
Jaką zaporę polecisz?... (Windows 10/64) najlepiej darmowa :)
Myślę o ZoneAlarm FREE FIREWALL 2016 i ewentualnie dorzucić do tego Immunet lub SecureAplus.


do 10 to raczej coś lekkiego więc sprawdź TinyWall.
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
OXYGEN THIEF napisał:
sowa napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
Jak dla mnie to do programu wystarczy teraz dołożyć jakiegoś firewalla i mamy całkiem klawą ochronę :ok
Jaką zaporę polecisz?... (Windows 10/64) najlepiej darmowa :)
Myślę o ZoneAlarm FREE FIREWALL 2016 i ewentualnie dorzucić do tego Immunet lub SecureAplus.


do 10 to raczej coś lekkiego więc sprawdź TinyWall.
Podziękował :dziękuję :piwko
 
Do góry